Máte skúsenosti s kočíkom X-Lander X-Move?

m4rek22
18. feb 2020

Mate niekto skusenosti s kombinovanym kocikom X-lander x-move? Na nete sme nasli len starsie recenzie a nazory boli rozne. Zaujimalo by ma ake ma odpruzenie, ci dobre tlmi nerovnosti a ci sa s nim nemanipuluje tazko, kedze ma vyssiu vahu. Dakujem

bellovag
18. feb 2020

My sme ho mali cca 2 roky dozadu a bol super...bývame na dedine, zvládol terén i hlboký sneh...manipulovalo sa s ním dobre...kolesá boli nafukovacie a super veľké, tak isto aj strecha na športovej časti...rúčka bola kožená a ani za 3 roky používania sa nevyšúchala...ja osobne určite odporúčam

anicka182
18. feb 2020

@m4rek22 tak ako pise bellovag, podvozok super, za mna fajn avsak len co sa týka casti s vanickou, sportiak mi uz nesedi, kedze sa zmeni tazisko kociara a uz nejde tak lahko manipulovat jednou rukou. Po case mi uz pekne ide na nervy to skladanie rozoberanim, a je to tazke hebedo pre mna uz, co chvilka sa ho zbavim a kupim nieco praktickejsie, ale bude mi chybat super podvozok, aj ked neodpruzeny ale to bolo na tom kociari najlepsie. Ak by som si mala znovu vybrat kociar tento by som uz nevzala, resp ak ano tak nie ako trojkombi, ale len hlboky kociar, popripade plus vajicko lebo to bolo tiez super.

m4rek22
autor
18. feb 2020

@anicka182 a z akeho roku mas model? Niekto totiz pise, ze ma super odpruzenie a potom zas niekto ako ty, ze nie je odpruzeny .. tak nechapem

anicka182
18. feb 2020

@m4rek22 pfuuu netusim aky rocnik je ale kupovala som ho minuly rok v januari. Ked tak zajtra pozriem do papierov ze aky rocnik je. Ja pod pojmom odpruzenie rozumiem ze kociar peruje a je mozne v nom dieta hojdat, tak toto je nehojdaci kociar avsak do terenu je super kvoli kolesam.

m4rek22
autor
19. feb 2020

@anicka182 aha, ja som myslel skor na odpruzenie kolies do nejakeho terenu, nie hojdanie 🙂

anicka182
19. feb 2020

@m4rek22 teren zvlada velmi dobre 🙂

lenkaaa231
19. feb 2020

Ahoj ja ho mam montalne.Z vanickou som bola max spokojna.Co sa tyka podvozku podla mna zvladne akykolvek teren.Boli sme na zimnej dovolenke a v snehu ked zaaretujes predne kolesa prejdes bez problemov.Doma mame rozbite chodniky a takisto neni problem vobec nie je vyhrkany.Sportova cast je super co sa tyka striesky ktora sa da super predlzit.Akurat lozna plocha ak das fusak mi pride uzsia.

lenkaaa231
19. feb 2020

Este k tomu odpruzeniu tak odpruzeny nie je.Hojdat sa neda

m4rek22
autor
19. feb 2020

Boli sme si ho dnes pozriet a teda je dost tuhy ten kociar. Ale nevyzera zle.