Najlepší športový kočík

jankajankaqwerty
7. feb 2023

Ahojte,
chcela by som sa s vami poradiť aký športový kočík máte a ako ste s ním spokojné, na trhu je veľa vseliakych a kocikova poradňa momentálne nefunguje, chcela by som nejaký ľahší ale aj aby prešiel cez terén a aj dobre spratny keďže často cestujeme a radi chodíme do prírody a samozrejme nie nejaký čo sa po roku pol roku rozpadne, páčil sa mi nuna trvl ale ten nieje moc vhodný na terén alebo rozmýšľam nad Lionelo zoey len stojí asi okolo 150€ a bojím sa žeby nebol až taký kvalitný, ďakujem za vaše skúsenosti a rady a odporúčania.

gabsisi
7. feb 2023

@jankajankaqwerty ja som mala oystlter Zero a spĺňal všetko čo požadujeme. Bola som s ním maximálne spokojná

bluemoon24
7. feb 2023
ildiko36
7. feb 2023

@jankajankaqwerty ja mam easywalker miley, a som max spokojna, je to do 23 či 22kg, ma ochrannu tašku, traky na nosenie, váží 7kg, s jednou rukou otvoriš a poskladaš, mne od anexu vajíčko napr.pasoval aj na kočik a nepotrebovala som ani nadstavne.Da sa poskladat na velkost priručnej batoziny, všade sa to zmestí v aute aj pod sedadlo, a da sa to používať od narodenia, lebo sa to dá dať do úplného ľahu.
Vyhladaj video na youtub

mimisk
8. feb 2023

najlepśi neexistuje jedine,že by ste si ho vyrobila sama, každý ma klady aj minusy

mojvlk
6. apr 2023

@jankajankaqwerty ahoj aj ja poškulujem po zoey kúpili ste nakoniec? Páči sa vám?

mojvlk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankajankaqwerty
autor
7. apr 2023

@mojvlk ahoj nakoniec po dlhom skúmaní sme objednali kinderkraft nea športový ale ešte nám neprišiel tak uvidíme, chcela som easywalker jimmey (spĺňal všetko čo som chcela) ale ten bol pre nás veľmi drahý, a po Tom čo som si prečítala všetko o kočíkoch som nechcela kočík ktorý má penové kolesá a tento lionelo zoey bohužiaľ má

jankajankaqwerty
autor
7. apr 2023

@mojvlk a ešte by som dodala že lionelo zoey má kožnú plochu 80 centimetrov čo som pozerala na jednej stránke a je do 17 kg , ja som chcela aby nám vydržal už do konca kočikovania, ale podľa mňa je lepšie si kľudne kúpiť bazárovy kočík, napríklad Cybex balios s lux spĺňal podobne požiadavky aké som chcela, ale všetko samozrejme záleží od tvojich požiadaviek

jankajankaqwerty
autor
7. apr 2023
mojvlk
7. apr 2023

@jankajankaqwerty ďakujem za odpoveď, mne už malý v kočíku nespáva, skôr len na nákup keď pôjdeme alebo niekam kde sa budeme ponáhľať a nebude vás na to aby sme šli jeho smerom a tempom

beahavala
15. júl 2023

my sme kupovali sportovy kocik od znacky easywalker a cez eshop e-kociky, ja som s nim velmi spokojna lebo je lahky a dobre sa ovlada, zvlada pritom aj tazsi teren