Športový kočík pre ročné dieťa

radejla
2. feb 2023

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o radu.
Momentálne máme Easywalker Harvey 3 a som s ním veľmi spokojná avšak chcem ho vymeniť za klasické sedenie, keďže tento je korýtkového typu. Chcela som dokúpiť len športovú časť Jimmey ale nie je to možné😏Potrebovala by som kočík na terén -dedina so zlými cestami, avšak zároveň mi padli do oka aj cestovné typy kočíkov ako Easywalker Jackey, Nuna travel a pod.
Z toho mohutnejšieho som pozerela Petite&Mars Royal, Cybex a Nuna Mixx.
Chcela by som aby to bol zlatý stred medzi nimi čiže aj ľahký a spratný ale kvalitný a plnohodnotný, značka môže byť akákoľvek aj cenová relácia len aby bol kvalitný a nezačal vrlzgať po týždni.
Existuje vôbec niečo také?😅

Vopred ďakujem

nikol789
2. feb 2023

@radejla Ahoj, ja mám joolz hub a je super, tiež som nechcela korytkove sedenie.
Zvládne aj horšie terény, mame fakt v katastrofálnom stave chodníky....
Má tri úrovne polohovania, strieška sa dá úplne predĺžiť keď dieťatko spi, plus má na strieške sietku.
Je zároveň veľmi ľahký, spratny...keby si mám znovu vybrať išla by som do tohto 😉

janka_266
2. feb 2023

@radejla royal je do mesta, tak nám ho aj predávali 😃

bluemoon24
2. feb 2023

@radejla a co treba zopa move? My jsme koupili po thule, ktery nam nevyhovoval a jsme maximalne spokojeni 🙂

dzejsik
3. feb 2023

@janka_266 je do mesta, ale presli sme s nim aj les, luky, neodhrnutu cestu od snehu a pri tej cene mi ho ani nie je luto ho tam tahat 😁 a nevrzga ani po roku nijak
ale i tak k nemu mame aj EW Jackey, lebo by sme sa stvorclenna rodina s Royalom v kufri na viacdnovy vylet nezmestili (ked sa narata postielka, cestovmy matrac a pod)

janka_266
3. feb 2023

@dzejsik jasne, prejsť to prejde, ale nechcela by som s ním chodiť take náročnejšie trasy každý deň. U nás v meste stačia chodníky v super stave a mame obaja dosť 🤣

hanaxxx
3. feb 2023

@dzejsik tiez rozmyslam nad royal, jedine co ma odradza je, ze ci v lete, ked dieta bude v lehu spat a uplne stiahnem striesku, bude dostatocne vetrany. Citala som, ze nema vetraciu sietku a materialy su skor umele. Vedela by si mi prosim povedat svoj nazor/skusenost?

dzejsik
3. feb 2023

@hanaxxx na leto ma tu striesku velmi fajn aj odvetranie, podlozku vies dokupit aj nejaku termoregulacnu pripadne a keby treba okienko hore je sietkove, pripadne zadnu latku odopnes v polohe pri lahu zo sucheho zipsu kus

@janka_266 kazdy den nie, ale na taky teren byvaju kociky uz uplne neskladne, pri starsom sme na rozbitie po lese kupili bazarovy Bumbleride, ale ten teda fakt zabral cely kufor a teraz maleho uz radsej nosime v turistickom nosici, ak chceme ist na moc zly teren … ale teda na polne cesty je ten Royal uplne v pohode

hanaxxx
3. feb 2023

@dzejsik dakujem velmi pekne, aj za foto