Navigton Scooner, Bee Cool Attic verzus Slide Hip Hop

cypercanka1
29. jún 2015

Ahojte hladam lahky kocik pre skoro 2 rocneho chlapceka...ide mi o to aby bol lahky ,priestranny (hlavne na zimu aj ked bude naobliekany) a s polohovanim noziciek, spojena rucka....nieco medzi sportakom a klasickym golfacom..nasla som take zatial tieto ale nvm co ake su tam kolieska na zimu ...viem ze to nebude ako klasicky sportak ale zatial nemam skusenosti s takymito typmi kocikov....dakujem za kazdu radu

dekys
30. jún 2015

ahoj ja mam Navington Scooner, som maximalne spokojna, siroky,este v nom aj teraz spava /dcerka ma 27m a okolo 90cm/ .s kolieckami je to o inom,do snehu moc nie su.ale zimu sme prezili v pohode.

dekys
30. jún 2015

@cypercanka1 a c oje najlepsie, nikto v meste ho nema 🙂 tak sme jedinecní

cypercanka1
autor
30. jún 2015

No aj mne sa paci...a hlavne ta opierka na nozicky a polohovat.opierka chrbatika a tiez aj imidz...v zime ste to ako riesili bolo to velmi komplikovane?ake su koleska plastove ci gumenne...nechcem hrkotat

cypercanka1
autor
30. jún 2015

Aku mate farbu?mozte poslat realnu foto?dik

dekys
30. jún 2015

Kolieska su gumené. Tak chodila som len tadial kde bol sneh odhrnuty 🙂 pridam fotky

dekys
30. jún 2015
dekys
30. jún 2015

Lezacia plocha ma 95 cm a je široká 37cm.je to nas treti kocik po concorde neo a GB hardy. Skoda ze som ho neobjavila skor

cypercanka1
autor
30. jún 2015

Jeeej ste zlata dakujem...fakt vyzera priestranny...ta rucka nehrkoce?

dekys
30. jún 2015

Je teleskopicka.nie nehrkoce je riadne pevná. Firma Navington patri medzi tie luxusnejšie. Je kvalitný.

dekys
30. jún 2015

Minule som ho prala,vsetko sa da dat dole,ze ostane len kostra a zmesti sa to do práčky

petrahankova
27. júl 2015

prosím kolieska po hrbatej ceste nehrkocú?ako je odpružený,da sa aj trošku pohojdať?