Kočík na leto vhodný hlavne na dovolenky

zuzfor
8. jan 2014

hladam kočik na leto na dovolenku mal by byt lahky , malý po zložení, s velkou strieskou, aby sa v nom dieta aj vyspalo, polohovanie nozičiek. bud golfač alebo menši športový. Dakujem.

dazdovka
8. jan 2014

@zuzfor baby jogger city mini - aj na zimu ho pouzivame, na dovolenky, na cestovanie, zlozi sa za sekundu, je priestranny, lahky s velkou strechou. Este vraj existuje baby jogger city micro a ten je este lahsi a mensi...

zuzfor
autor
8. jan 2014

@dazdovka a daju sa tam polohovat nohy? nevidim to dobre na nom. ako ti v nom spalo babo dobre?

dazdovka
8. jan 2014

@zuzfor nedaju, ale nasej to vobec nevadi, tiez som sa obavala, ze ako tam preboha bude spat s visiacimi nohami... uplne bez problemov 🙂 dokonca lepsie ako v nasom vacsom - terennom kociku co mame, lebo tu sa da zatiahnut strecha fakt hlboko, dobre jej tieni, aj je priestranny... ako ja som prestriedala niekolko typov a znaciek kocikov, keby mam vybrat ten top, ktory by som nevymenila, taj ke to BJCM, teraz zvazujem ci dokupim k nemu fusakotasku, alebo akym sposobom by som v nom mohla aj babatko vozit, ktore sa nam narodi, velmi som si zvykla na manipulaciu s nim, aj sa s nim dobre chodi...

prasiatko30
8. jan 2014

Cybex Calisto

anuskaaprazko
8. jan 2014

My mame Nuna Pepp Luxx 2013 a sme spokojni 🙂

zuzfor
autor
8. jan 2014

@anuskaaprazko tam sa mi zda mala ta strieska ked je to poležiačky.či ?

anuskaaprazko
8. jan 2014

@zuzfor no ona sa nemeni, zostava tak ako je aj ked nelezi, ked lezi, vlastne sa ti to tak predlzi, vska pozri video 🙂

sandrika1986
9. jan 2014

Ja používam na leto golfáč Coneco a som s týmto kočíkom spokojná. Dobre sa s ním manipuluje a je ideálny na leto, my sme ho zobrali so sebou aj do lietadla keď sme išli na dovolenku. 🙂