Poradíte kombinovaný kočík s ľahkým podvozkom?

alabla
21. jan 2013

Ahojte skusene mamicky,
neviem sa uplne zorientovat v ponuke kocikov a potrebovala by som poradit s vyberom. Viete mi odporucit nejake modely na zaklade doleuvedenych poziadaviek? (termin porodu 16.7.2013)

- kombinovany (autosedacka, hlboka vanicka, sportovy kocik)
- lahky podvozok (hlinikovy, cca 10kg)
- jednoduche skladanie podvozku (casto sa budem presuvat autom)
- odpruzeny ram, aby bolo mozne kocik hojdat
- velky a lahko pristupny priestor (kos) na nakupy
- rucky normalne, nie golfove, v idealnom pripade vyskovo nastavitelne
- jednoduche ovladanie kocika, aby zvladal bez problemov obrubniky
- kolieska – mali by zvladnut bezny teren na dedine a mestske chodniky + macacie hlavy (neviem ci nafukovacie kolieska su lepsie a ci trojkolka alebo stvorkolka??)
- vyhodou je aj brzda na rucke

Ak o takomto kociku viete, v idealnom pripade z vlastnej skusenosti, velmi mi pomozete, ak mi date vediet.

xlucia
21. jan 2013

concord fusion ma vsetko co pises, okrem odpruzenia a velkeho kosa
http://www.google.sk/search?q=concord+fusion&hl...

betuska22
21. jan 2013

no ja som mala bexu a ten je odpružený lahko skladatelný a nafukovacie kolieska na dedinu su super, ja sama bývam na dedine tiež som hladala taký kočík ako ty, len nemá na ručke brzdu ale to pri bexe niako nevadi ja som s nim bola maximalne spokojná....potom som ho vymenila za danny sport prestige a s tým som tiež spokojná ale neni tak odpružený, je moc ťažší , lepšia bola bexa.https://www.google.com/search?q=bexa+b4&hl...

henikav
21. jan 2013

Ja si myslim ze moj vyhovuje presne aj tvojim poziadavkam - Quinny Buzz, ale dobre pozri, lebo ich je viac modelov. Inac ho mam v albume

ladybirds
21. jan 2013

casualplay S4 tiez nie je odpruzeny a do kosika sa nedostanes, ak mas sportovu cast uplne v lahu. ale inac som s nim spokojna. ak sa budes casto presuvat autom, tak vaz aj rozmery zlozeneho kociara a vahu 😉
https://www.google.sk/search?hl=sk&q=casualplay...

maria613
21. jan 2013

No ja by som tí poradila bebeconfort hightrek jediné čo úplne nesedí podľa požiadaviek je že neni až tak hojdavy je odpruzeny ako ale neni to ten typický hojdavy kočík take su už skôr len staré alebo retro modely kocikov a nekupis ich moc ako trojkombinácii. Fakt skús si pozrieť ten hightrek je to fakt súper kočík ;)

sashabb
21. jan 2013

Mne vychádza jedine brio go 😉
Je lahký, odpružený, má veľký koš, taktiež sa tam dá pripevniť aj autosedačka, má krásne farby, v podstate všetko čo si písala ... no nie každému sa páči

lucul
21. jan 2013

teutonia mistra S 🙂

tilly
21. jan 2013

@xlucia fusion ma obrovsky kos.. odpruzeny je jemne a len predne kolieska, ale prejde miernym terenom, nie je to hrkalka, aj ked ja ho teda neodporucam... kvoli neotocnej sportovej casti, ked tak uz neo, pripadne fusion a na tie prve mesiace, co babo nie je vo vanicke sportovu korbu na neo na podvozok fusion sa to da dat...
napisala som to ako talian, ale snad mi niekto rozumel 😅

ja odporucam tiez brio, buzz, pripadne hartan racer GT, to je krasny kocik a ma aj brzdu na rucke za priplatok a perfektne hojda, alebo skus pozriet baby jogger city versa, peg perego book

ale vacsinou, ak je kocik odpruzeny a dostatocne velky, tak nebude lahky a skladny... aj ked to je dost relativny pojem, zalezi od tvojej sily a velkosti kufra auta 😉 ak mas malinke auto, tak ziadny kocik nebude dostatocne skladny, ak mas velke auto, tak ti skladnost nebude robit problemy... ja mam tourana a vsetko je skladne 😉

@lucul teutonia mistral S nie je zrovna kocik, ktory by som chcela denne nakladat do auta..

zanin
21. jan 2013

tiez si myslim ze teutonia ma vsetko co pises.

rora
21. jan 2013

z takych lacnejsich kombinacii napriklad giovanni coletto,
-vaha konstrukcie s kolesami 8 kg, vaha vanicky 4,5kg, vaha sport.casti 4,5kg. co je celkom vpohode, vacsina inych kombinacii v celku vazia 15-16kg.
- nafukovacie kolesa (super do kazdeho terenu)
- celkom velky nakupny kosik
- jednoduchý systém skladania a rozkladania kočíka
- polohovateľná opierka chrbta v športovej verzií kočíka (3-stupňové polohovanie až do úplného ľahu)
- výškovo nastaviteľná rukoväť

guedaluz
28. okt 2013

Mozem sa opytat, aky kocik ste si nakoniec vybrali? Ktory splnil vase poziadavky a ako ste s nim spokojna? Mozte aj IP. Dakujem

nikolahrozna
2. nov 2017

Ahoj, mrkni na https://premamicky.eu/kombinovane-kociky/...to je stranka,ktora ti odovie na vsetky tvoje otazky..ja som si poomocou nej kupila aj bicykel pre mojho chlapceka..odorucam..