Poraďte kočík do 600 eur

eskop
17. dec 2020

Kedže sa nevyznám a u nás v rodine mali všetky baby drahšie kočíky tak mi poradte nejaký, cenový limit tak 500-600e. Ďakujem

sonnenshein
17. dec 2020

@eskop Okrem ceny mas este nejake kriteria?

eskop
autor
17. dec 2020

@sonnenshein nemám 🙂

sonnenshein
17. dec 2020

@eskop Tak si radsej nejake premysli, existuje asi 6500 druhov kocikov ☹
Ak chces tie lepsie znacky, pozeraj momentalne "trendy" joolz, bugaboo, stokke, pripadne cybex

dori92
17. dec 2020

Napíš sem do kočíkovej poradne ELi ti poradí ☺️

eskop
autor
17. dec 2020

@sonnenshein ano, ale tieto vsetky su od 1000ky vyssie

monca0021
17. dec 2020

ja odporucam kocik cybex a petite mars vario
oba mam doma a pre mna sice uplne odlisne kociky ale oba super
a urcite si premysli nejake kriteria aky by si chcela kocik az nekupis zle

monca0021
17. dec 2020

@eskop a da sa kupit aj na bazari nemusis kupovat novy a kupis aj lepsiu znacku

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noami12
17. dec 2020

@eskop ja mam bugaboo a strašne ľahko sa skladá a nedám naň dopustiť celkovo je lahucky

andrea_ff
17. dec 2020

@eskop tiez som pri prvom bola za kazdu cenu za novy kocik....
Teraz, pri dvoch detoch a 5 kocikoch mozem povedat, ze mi najviac sadol Britax go kupeny jazdeny.
A kludne by som sa nebala kupit radsej za 500-600 eur jazdeny, no kvalitnejsi v dobrom stave samozrejme.
Dokonaly kocik asi neexistuje, pretoze aj potreby matky a dietata sa menia a tiez aj rocne obdobia....
Na mojom britax go sa mi paci, ze ma skvele jazdne vlastnosti- doslova sa da hojdat, pomerne priestranny sedak, otocny sedak, hlboka vanicka priestranna, obrovsky kosik, bezudrzbove kolesa a ide naozaj sam (casto ho tlacim jednou rukou)....v pripade potreby v kosiku dole zveziem aj starsieho syna, ked sa mu nechce chodit 😉
Ale fayn kociky ma asi aj bugaboo, easywalker, jooz, baby jogger.....adt.....
Pripadne fakt napis do kocikovej poradne.

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka1505
17. dec 2020

@eskop britax go next. Pre mna bol pekny a aj funkcny🙂 novy sice bol okolo 800€ v akcii ale nelurujem ani euro❤️

andrea_ff
17. dec 2020

@hanka1505 milujem ten kocik 👍😉 a bucham si hlavu, preco nebol prvy 🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣

ja_mama
17. dec 2020

Ak nemas specialne poziadavky a nevadi ti, ze kocik nebude extra spratny a lahky a nebude to daka designovka ale normalny, pekny a funkcny koc, ktory zvladne aj teren a za normalnu cenu - skus kuknut napr bebetto...vela zien pise, ze sportovu cast takehoto typu kocika uz nevyuzilo, asi preto ze s 10 kg dietatom uz sa ovlada horsie ako vanicka s mini babatom, pouzitelna vsak urcite je a ucel splni...nie kazde dieta sa chce vozit v kociku ked uz vie chodit, takze sportak tiez mozno nevyuzijes na 100%. Casom, ak bude treba, mozes dokupit lacny golfovi alebo lahsi sportak aj do 100 eur a mas vybavene. Mne bolo luto vyhodit viac ako 500 eur za kocik, ale ja zas nie som velmi narocna na taketo veci 🙂

hanka1505
18. dec 2020

@andrea_ff ano ja tak isto...😍

enoula
18. dec 2020

Zopa move, ideal do mesta, mensich priestorov, lahko zlozeny, lahucko ovladatelny, vahovo tiez lahky.. vajicka pasuju viaceré na neho.
Treba si len urcit ci mas nejake požiadavky

kittyna5
18. dec 2020

Roan Emma 👍🏻 všetkých rodičov čo vidíme na ulici bojujú s obrubníkmi, trávou, blatom atď a my len s našim tankom prejdeme a ide sa ďalej 😄

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ja_mama
18. dec 2020

@pupavka89 mozno zly kus? Neviem, ale ja som za tu cenu spokojna, nevadi mi na nom v podstate nic 🙂 s nevyhodami kt ma oproti tym drahym som ratala, ale to ze je tazsi a nie velmi skladny mi neprekaza...ved najlepsie je vidiet nazivo a vyskusat, kazdy ma ine priority, mne na kociku az tak nezalezalo, hlavne ze presiel vsade kde som potrebovala a zmestil sa do auta - kufor mam ale velky 🙂 a ze bol lacnejsi..

sonnenshein
18. dec 2020

Easywalker Harvey2 je perfektna alternativa drahych kocikov, a kupis ho bez problemov za 700e aj s vanickou.
Vo vybere som mala Stokke Beat - tazky, zle perovanie
Cybex Balios - S lux mi prisiel nestabilny, a Balios M sa zial uz nevyraba, ale mam bazarovy ako druhy kocik a som totalne spokojna.
Gesslein FX4 Life - perfektny, a vyhral by, keby sa dal zlozit vcelku, co sa zial neda.
Recaro Sirona - tiez uzasny kocik, ale chodime celkom casto aj do terenu a tam by asi pohorel, perovanie nebolo zdaleka primerane.
Zopa Move - funkciami perfektny, ale pre nas bol prinizky.
Ak mas moznost dovozu zo zahranicia, pozri si kociky iCandy, ja mam bazarovu strawberry u rodicov, a ten kocik je absolutne dokonaly.

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ja_mama
18. dec 2020

@pupavka89 tak mne zatial drzi dobre, rozhegany nie je nastastie, brzda akurat trosku klepkala ale to sme reklamovali a uz ok...a to som vanicku pouzivala kazdy den aj po 6 hod kocikovania, nie po idealnych terenoch...sportak menej kedze mala sa uz nechce velmi vozit v koci ale radsej bezka 🙂 jasne ze existuju ovela lepsie kociky, ale by ma viac nahnevalo keby sa mi rozhega koc za 1000 eur rovnako ako ten za 400 😀 to sa prave stalo kamoske - 2x reklamacia a radsej ho dali prec...ale tiez som aj bazarove obzerala len nikde nablizku som nenasla nic co by sa mi pacilo, ani to nie je zla moznost 🙂

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubkovamama
18. dec 2020

@eskop to fakt nemáš žiadne požiadavky? Ako napr.do mesta,do lesa,na behanie,ľahko do auta apod?Potom sa ti bude straaasne ťažko vyberať.Po x deťoch a x omyloch v kupe kočíkov som tentokrát vyberala fakt starostlivo a aby kočík spĺňal všetko čo ma napadlo,kúpila som Mutsy Nio, max spokojná.Aj do terénu,aj ľahko plocho do auta,vajíčka sedia viaceré typy,ľahký,gélové kolesá,veľká vanička aj sportak.Farba a material tiež podľa môjho vkusu konecne.A v bazáre sa ti určite oplatí kúpiť kočík drahšej značky,vydrží 500€ jazdeny isto dlhšie ako 500€ nový poľský,aj keby krásny.Novy možno ak plánuješ viac detí alebo posúvať v rodine.

weronca22
18. dec 2020

Moon

andrea_ff
18. dec 2020

Este mozno aj
Jane crosswalk
Ma dost dobre jazdne vlastnosti. Len ta vanicka je skor na zimu. Sportova cast posluzi do 2 rokov urcite.