Retro kočík

arana2
29. dec 2016

Ahojte,prosim vas,je tu nejaka mamina,ktora ma retro kocik? Chvem sa spytat,budem si kupovat kocik a neviem aky ..paci sa mi retro ..ako ste s nim spokojne??...teda ked budem kupovat tak pozerat na kocik,sportovu cast a na vajicko teda autosedacku?tak??...dakujem pekne 🙂

alby2014
29. dec 2016

Ja mam nie retro, ale modernu klasiku InglesinaSofia, milujem ju. Klasicky, hlboky, hupaci kocik, nafukovacie kolesa, velka vanicka. Ja ti poradim, vybodni sa na trojkombinacie. Vzdy je nejaka cast na hovno, u retro hlavne sportova. Kup si hlboky kocik podla snov, kludne bazar, po jednom dietati su fakt ako nove a potom vyberaj velmi dobre sportovy, lebu budes ho pouzivat dlhooooooo.

sunny22
10. jan 2017

Ahojte. Mňa by zaujímalo, či máte niekto skúsenosti s kočíkom Roan Sofia limited edition alebo Bebetto Fabio 😊

victory7897
10. jan 2017

Ahoj ja mam tako acoustic,perfektný ..maximálna spokojnosť

sunny22
11. jan 2017

@victory7897 aj ten som uz pozerala 😊 Cize nemáš s ním žiadne problémy? Mne sa hrozne páčia kociky na ten štýl. Hlavne to ze maju veľké kolesá a veľké vaničky .. Niektoré baby píšu ze su nepraktické a tažké ale ja bývam v centre a mame auto... cize nemusím chodit MHD a ked niekde budem musieť ísť tak autom.. inak sa to da zvládnuť nie?

mimisk
11. jan 2017

@sunny22 tazke podvozky nie su len su vacsie ked sa zlozia, treba vacsi kufor

sunny22
11. jan 2017

@mimisk to nie je az taký problem 😊 A konkrétne tieto poľské co som menovala ja alebo pani nekazia sa? Vydržia?

mimisk
11. jan 2017

@sunny22 tanto typ kocikov nie je kazovym, mozem povedat , za co sme predali ani jeden sme nemali na reklamaciu

sunyrose
11. jan 2017

Zdravím, k najlepším z klasických patria určite Inglesiny, sú kvalitné a s chrómovaným podvozkom sú aj odľahčené, pre bábo pohodlné a ľahko ovládateľné a aj krásne /nemyslím, tie najdrahšie typy okolo 1000,- eur, ale tie okolo 600,- eur, dajú sa kúpiť pod rukou aj tu na MK už od 200,- vyššie/. Tlačila som pred sebou už množstvo kočíkov nakoľko detičky opatrujem...., boli najlepšie a celkom dobré boli aj klasické peg-peregá. Tie mali ešte o niečo širšie vaničky ako Inglesiny. Športové časti mamičky dnes z retro skoro ani nepoužívajú a to podľa mňa ani nie pre nepohodlie, ale skôr pre dizajn. Podľa mňa aj tie sú pohodlné.

alby2014
11. jan 2017

@sunyrose inglesinu Sofiu, co je moderna klasika, sme kupili v obchode myslim za 390e. Odruky by som ju kupila este lacnejsie, ale chceli sme novu, lebo to bolo pre prve dieta a vedeli sme,ze ste dve dalsie planujeme, navyse pomerne rychlo. Inglesiny su top na hlboke kociky podla mna.

sunyrose
11. jan 2017

@alby2014 Zdravím, ale ja som myslela na Inglesinu Vittoriu, ktoré idú nové okolo 600,- a nie na Sofiu. Vittorie sú ešte ľahšie, tlačila som pred sebou obe..../ aj aj pod rukou sú drahšie ako Sofie/

jatulka
11. jan 2017

@sunny22 Ja mam Baby Active Ballerina, a som maximalne spokojna 🙂 a teraz v tom snehu som naozaj vdacna muzovi, ze ma presvedcil na tento kocik 🙂 mala ma 6,5 mesiaca a este je vo vanicke, ale mne sa paci aj sportova cast, stretavam v meste taky isty bezovy v sportovej casti a myslim, ze pohoda 🙂 a napchali sme ho aj do kufra Thalie bez problemov, aj s batozinou 😀

sunny22
11. jan 2017

@sunyrose tie kociky sa mi velmi páčia ale su aj dost drahé co si mo velmi nemôžeme dovolit. Pozriem este tu na MK... ale zatial co som pozerala mali len podvozok s tým menším typom kolies a mne sa práveže páčia tie väčšie 🙂 Viete asi ktore myslim 🙂 ďakujem za radu

sunny22
11. jan 2017

@jatulka a teraz budem mať vážne dilemu 😂

alby2014
11. jan 2017

@sunyrose joj jasne, Vittorie su krasne a fakt idu okolo 600e, mne sa to uz zdalo vela len za hloky kocik.

misulka22
11. jan 2017

My mame tento steggi a je super,vsetci ho chvalia

jatulka
11. jan 2017

@sunny22😂 nooo, je to tazke rozhodovanie

sunyrose
11. jan 2017

@sunny22 Myslím, že medzi veľmi dobré kočíky patrí aj retro Bébécar v klasickom prevedení, majú otočné predné kolesá, ak sa maminkám nezdá "nadvihovanie" pri kočíkovaní...., ale sú tiež drahšie, aj tu na MK ich vidím...., sú pekne vypracované a určite pre dieťa veľmi pohodlné..., ten som ešte nemala....

sunny22
11. jan 2017

No ono 600€ za kočík len s hlbokou vaničkou je pre mňa dosť veľa. Mne sa páčia aj niektoré športové časti u týchto kočíkov. Ale samozrejme chcem kočík ktory vydrží, dieťatko bude mat pohodlie a takisto nebude priliz veľkou záťažou pre mňa. Myslim že sa s ním bude dobre chodiť a nebudú s nim problémy. Nechcem kočík s otacavymi kolesami. Este to u mna ani nesúri a uz mám dilemu 😂 Každopádne. Ďakujem za rady 😊

victory7897
11. jan 2017

No áno,ten podvozok sa zloží iba vcelku ,kolesa ostanu tak ako su,čiže velky kufor na aute musi byť..ale v pohode..lahucko ide aj
No áno,ten podvozok sa zloží iba vcelku ,kolesa ostanu tak ako su,čiže velky kufor na aute musi byť..ale v pohode..lahucko ide aj po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska aj vanicka je veľká a ťažká po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska aj vanicka je veľká po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska aj po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska aj po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska aj po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a .po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a . po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a .po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po . aj vanicka je veľká a ťažká snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a po snehu,..ja nemusim tie otocne kolieska a

victory7897
11. jan 2017

no tak neviem co mi to tak blbne, len som chcela napisať že je v pohode :D

sunny22
11. jan 2017

Precitala som si nejake recenzie a tak som sa rozhodla zatial pre Tako Acoustic 😊😊

janka_001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janzelka
1. júl 2020

@jatulka mam zaujem aka je cena dakujem