Roan Bass Next - podložka v športovej časti

pettom19
30. mar 2024

Ahojte. Ak je tu nejaka mamicka, ktora ma kocik Roan Bass Next, prosim, ako sa da vybrat podlozka v sportovej casti? Chcela by som ju dat oprat, ale doteraz som neprisla na to, ako sa odopina od konstrukcie 🤦. Podla googla by sa mala dat odopnut, mne sa zda, akoby tam bola prichytena napevno 🤷 😁. Dakujem.

klip0
30. mar 2024

My sme ho mali, už je predany. Myslíš podložku alebo cely ten poťah sedadla ?

pettom19
autor
30. mar 2024

@klip0 myslim len tu podlozku 🙂

klip0
30. mar 2024

@pettom19 tak tá sa len "zvlecie" z pásov. Kde ti to nejde ?

klip0
30. mar 2024

@pettom19 prípadne skús odfotiť kde ti to nejde

pettom19
autor
30. mar 2024

@klip0 tuto v tomto ohybe, je to akoby napevno. Foto som si pozicala z netu. Mam rocnik 2021. Ked vyvleciem pasy, ten stred ma vobec nepusti 🤷. Alebo mam celu tu vrchnu cast rozobrat a zeby niekde vzadu sa to dalo povolit? Kocik mam u rodicov,.neviem to, zial, teraz odfotit 🙄. Pripadne ked budem u nich, tak pofotim, ako to vyzera.

andrejita26
30. mar 2024

@pettom19 zo zadu je popruh. Vidno ho keď otočíte športovú časť naopak, je zospodu. Ide to von ťažko, ale dá sa to.

klip0
30. mar 2024

@pettom19 aj my sme mali ročník 2021. Teraz keď hovoríš tak tuším áno. Celé to sedátko treba akoby rozobrať. Tam vzadu sa dajú potom aj pásy prevliect na inú výšku ak treba a tam vzadu je ak si správne pamätám aj upevnena táto podložka. Ja som ju dala hneď dole lebo som si dávala sit od vlnienky, tak som aj zabudla že to bolo takto upevnené

pettom19
autor
31. mar 2024

Dakujem, baby, skusim to rozobrat 🙂.