Aké sú rozdiely medzi Roan Bloom a Roan Bass Next?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

mohla by som poprosiť o porovnanie kočíkov Roan Bloom a Roan Bass Next?

Mne príde, že sa líšia len vo vzhľade vaničky, ale pravdepodobne toho bude viac.
Najmä mi ale ide o podvozok. S Roan Bloom skúsenosť máme, boli sme veľmi spokojní.

Roan Bass Next tú istú vaničku?

Aké sú rozdiely medzi týmito kočíkmi?

Ďakujem

Ahoj,

jedná sa o podobné modely. Okrem dizajnu hlbokej vaničky sa Roan Bloom líši tým, že sa športové sedenie skladá dohromady s konštrukciou. U Roan Bass Next musíš sedák vycvaknúť z konštrukcie a potom zložiť. Rozmerovo sú viac-menej podobné, ale Bass Next pôsobí priestrannejšie a má dlhšiu striešku s vetracou sieťkou. Konštrukcia je u oboch totožná, teda pružia rovnako dobre. Mamičky väčšinou dávajú prednosť novšiemu modelu Roan Bass Next, z dôvodu dlhšej striešky.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia