S ktorou trojkombináciou kočíka ste spokojné?

mimiqa12
29. jún 2021

Kočky akú trojkombináciu odporúčate, ste snou spokojné?
Hlavne aby mal:
-nafukovacie kolesá, -odpruženie,- dal sa kočík/poťah prať, - a dostatočne veľký 🙂 ideálne do 500€.

danieladeley
29. jún 2021

edrema top top top

natalia1619
29. jún 2021

@mimiqa12 pri lacnych 3 kombi kocika nebyvaju bezpecne vajicka. Ja by som kupila 2 kombi a dobre vajicko 🙂

danieladeley
29. jún 2021

@natalia1619 to nie je celkom pravda. Ak by kociare a vajicka nepresli testami, ani by sa nepredavali. A autorka hlada kocik do 500. To je akoze lacny kocik za 500 eur? 🙂

natalia1619
29. jún 2021

@danieladeley vajicka aj autosedacky prechadzaju zakladnou normou to ano, ale to na bezpecnosti nic nepridava... Ak ide o bezpecnost mojho dietata v aute tak hladam ktore presli vyssimi testami napr adac. Kupovala som kocik pred 2 rokmi neviem ako stoja ceny teraz ale kvalitne vajicko v tejto cene nebolo 🤷‍♀️ a ak by som kupovala nove teraz tak by som kupila uplne nieco ine ako mam aj ked ma adac test ale vlozka je hrozna...

mimiqa12
autor
30. jún 2021

@danieladeley tiež má zarazilo že za 500€ nekúpim dobrú trojkombináciu? Myslím že 500€ niesú lacné kočíky.

mikasz
30. jún 2021

@mimiqa12 kupis trojkombinaciu, ale s podpriemernym vajickom, ktore splna len naozaj zakladne normy aby sa mohlo predavat, no pri naraze velmi bezpecne nie je..

natalia1619
30. jún 2021

@mimiqa12 ja osobne by som uz nekupovala 3kombi. Skoda ze mi vtedy nemal kto poradit... Radsej by som kupila 2kombi lacnejsiu a kvalitne vajicko. Aj tak moja do 4 mesiacov nezniesla kocar 🤷‍♀️ skus ist pozriet do obchodu a ochytat si tie vajicka, a porovnat s kvalitnymi napr. Cybex Aton M alebo 5, cloud z alebo q, klippan dinofix(tento sa mi asi najviac paci vlozkovo). Sama uvidis ze vacsinou v tychto trojkombi je to len plast obtiahnuty kuskom latky a bez ochrany hlavicky. Ked som videla ake mala sesternica vajicko tak to dieta tam lietalo, chvalabohu ze sa nic nestalo. A kvalitne vajicko ti vydrzi min do roka, moja tam bola do 16m....

barbora_t
30. jún 2021

presne ako píše @natalia1619 kupte si lacnejšiu 2 kombi a k tomu nejake kvalitne vajíčko (cybex, maxi-cosi, britax,...) tieto vajíčka sa s tými čo sa dávaju k polským kombináciam ani nedajú porovnať, to su len vajíčka na oko, ktore splnaju len take normy aby boli predajné ale s bezpečnosťou nemajú nič spoločne (švagrina mala tako vajíčko spadlo jej prázdne na zem a cele prasklo - nechcem si predstaviť žeby ho mala v aute a nedajboh nabura)....ak nechete nove, kupite aj na bazariku v super stave, vajíčko používate beztak max do roka, potom zas kupujete inu autosedačku...naša bola vo vajci do 8 mesiaca.
My sme mame britax go, ten už je mimo vaš rozpočet ale je to pán kočík, hoci nema nafukovacie kolesa, ma bezudržbové a teda ten kočík prejde všetko, les, pole, makadam, sneh....je perfektne opružený, má velký košík kde bez problemov odveziem z obchodu karton mlieka a ešte aj nákup :D ...bývame pod lesom teren katastrofa.... vanička je jedna z najvačších (neposlkých kocikov) , a v športiaku sa mi vozí 95cm a vyse 16kg dcérka a stále tam ma kus miesta 🙂

1katyka1
30. jún 2021

@mimiqa12 ja som si zvolila 3kombi s dobrym vajickom 3kombinaciu- Britax Smile III. Vychytala som taku akciu ze aj s isofixom ma to cele vyslo 850, co by inak stalo aj vyse 1000. A to stale britax neni nejaky uplne najvuac top kocik..ma malu vanicku a ktovie este ake nevyhody. Za 500 v 3kombi su skor len tie polske kociky.

katkasmacka
12. júl 2021

Ahoj,skus pozriet brirax go next,ja som ho mala pri 2detoch,za mna skvely. Kupovala som ho ako 2komb. a dokupila vajicko. Zadne kolesa su nafukovacie,da sa cely rozobrat a pekne vycistit,povysavat,nevytaha ti ho slnko a ocistis ho lahucko,je velky,obrovsky kosik,striesku zatiahnes takmer uplne. Ja mam na bazari,ak chces pozri,predavam aj s vajickom a vsetkym co k tomu treba. Za mna super kocik,iny by som nechcela.