Skúsenosti s Mutsy Nio 2018

doroteja
2. aug 2018

Ahojte zienky. Mate prosim niektora skusenosti s kocikom: Mutsy Nio 2018? Popripade neviete, kde v kamennej predajni kocikov medzi ZA - TN by sme ho vedeli najst? Dakujem moc 🙂

000michaela000
6. okt 2018

Ahoj aj ja zhanam info. Uz si si ho kupila?

doroteja
autor
6. okt 2018

Nie este. My ideme kocik kupovat, az ak vsetko dobre dopadne, ked sa mala narodi 😀 zatial len vajicko, na cestu domov z porodnice. Ale teraz som nasla este kocik Moon resea a ten vyzera tiez celkom fajn sikovny, skladny. Co ti poviem, hlava v smutku z toho teraz 😁 ty ho ides kedy kupovat 😉

000michaela000
10. okt 2018

Jaj my ho pravdepodobne ideme kupit o tyzden v stredu. Velmi sa mi paci aj svojou skladnostou ze nie je prilis tazky, uplny ideal len to kolisanie stale netusim. Moon su tiez pekne kociky ale raz som citala jeden blog kde ho pouzivatelka opisala ako velmi velmi tazky kocik len neviem ktory model mala

000michaela000
10. okt 2018

doroteja a vajicko si si kupila uz take aby pre pripad sedelo aj na mutsy kocik?

doroteja
autor
10. okt 2018

No teraz ma ten kocik prist ako novinka na predajnu v Bytci, takze ho chcem obzriet a rovno vyberieme aj vajicko. A vyberat budem asi podla toho, nech sa pasuje aj aj. Aj ked je to asi o tych adapteroch. Velmi tomu nerozumiem, ale majitel predajne, kde ideme obzriet kocik je velmi ochotny a ozaj sa vyzna. Takze necháme si od neho poradit. No uvidime, aky bude vysoky tento, priatel je dost vysoky, musime podla toho vyberat aj. Ale zas na tomto moon ma oslovilo aj to, ze sportova cast sa da zlozit aj s podvozkom. Nemusite ju dat dole a tak zlozit. Mozete mi potom prosim napisat vase dojmy s mutsy? Dakujem velmi pekne 🙂

000michaela000
10. okt 2018

Doroteja ja som ho obzerala nazivo pred 2tyzdnami a zdal sa mi super. Je ozaj sikovny dal sa lahko ovladat aj jednou rukou. Madlo sa da vytahovat takze vyska sa da nastavit. Akurat som ho zabudla skusit zahojdat ci sa to vlastne da alebo nie. A na nete som videla ze aj Nio sa sportova cast da zlozit s konstrukciou to je aj pre mna velmi dolezite. Tym vajickam a adapterom sa tiez este velmi nerozumiem :D ale napisem vam o tyzden ako som pochodila ci sme ho nakoniec kupili.

doroteja
autor
11. okt 2018

Aha, tak to som nevedela, ze aj Nio sa da zlozit spolu so sportovou castou. Ja som teda len jedno video kukala a tam skladali sportovu cast dole a tak zlozili. No a to odpruzenie lepsie mavaju ozaj asi len polske kociky a to urcite nechcem. Budem teda cakat na info 😁😁😁

000michaela000
11. okt 2018

No ja som videla viac videii a kocik skladali spolu so sportovou. No ked budem na predajni tak im poviem nech mi ukazu ako sa vsetko sklada ci je to pravda 🙂 dam vediet 🙂

doroteja
autor
11. okt 2018

Teraz som videla video na limitku od Moon - solitaire. Jedna pani ho tam predvadzala a teda parada. Odpruzeny vyborne, kolesa velke, vanicka v pohode, skladal sa aj so sportovou castou a dokonca kosik sa dal cely vybrat a odniest ako kosiky, co majú v obchode (to len taky bonus) a ta farba. Toto mi asi robia naschval. Videla som ho uz predtym, povedal som si, že pekný kocik. Ale teraz som videla, ze aj dost dobry. Písala som do jedneho obchodu, ale kedze to je limitka, ze ho nebudu mat. Skusim na Moon stranku na fb este im napisat, ze ci bude dostupny aj v dakom obchode. To len tak pisem, ze kukni, aky pekny kocik 🙂

000michaela000
12. okt 2018

No pozerala som si video tak som ohromená no keď som si pozrela jeho cenu tak som ostala ohromená ešte viac :D Dala si mi veľkého chrobáka do hlavy ale na takú cenu už manžela asi nezlomím. Ale vo videu sa skvele hombal/kolísal. Toto sa bojím, že vyhodíme kopec peňazí sa mutsy a nakoniec sa v ňom dieťa ani nezakolíšem. No presne, že ja som ho tiež videla na nete ale nejako som za tým nešla až kým si teraz nepovedala :D tie kočíky to je hrozné. Kedy máte vlastne termín? My koncom februára.

doroteja
autor
12. okt 2018

No cena je veru vvyssia a tiez sme chceli max okolo 700e. Ale tento je uzasny 😀 no a tiez moj priatel drahsi by asi nechcel. Ale napadlo ma, kupit podvozok, vanicku, vajicko a potom o par mesiacov kupit sportovu cast. 😁ved toto, ze je to hrozne a najprv som zalubila do mutsy, potom som objavila moon resea a teraz tento solitaire. A teraz ktory. Aj si poviem, ze je to len kocik a hlavne aby bol prakticky, ale som zena a proste musi sa mi pacit. Ak vsetko dobre dopadne, tak v decembri 13. Budeme mat skoro Jeziska 😉

000michaela000
12. okt 2018

No ved to, že už aj ten Mutsy so všetkým (keď rátam už aj fusak) je celkom drahý asi sa musím najprv ukľudniť :D Keď sa bude dať v ňom kolísať tak kupujeme ten. No ale už by som aj rada bola keby sme konečne nejaký kúpili lebo mne sa už s tými kočíkmi a vajíčkami sníva :D....Určite všetko dobre dopadne držím prsty 🙂

doroteja
autor
12. okt 2018

No urcite. V plnej vybave je drahy aj ten. Este zalezi od vajicka aka bude konecna suma 😉my uz chceme aj s isofixom, asi cybex. Alebo ako vravim, majiteľ obchodu kam ideme kuknúť sa tomu fakt rozumie, takze si necham poradiť. Heh, no bodaj by ti vyhovoval vo vsetkych smeroch, az uz to mate poriesene 😁dakujem, aj ja drzim palce az to aj vam dopadne na jednotkou 😀

000michaela000
17. okt 2018

Ahoj tak boli sme dnes v predajni este raz nam ukazali cely kocik mutsy nio a objednali sme ho v sivej farbe. Je fakt lahky odpruzeny, predne kolesa su nafukovacie a zadne penove ale v pripade potreby sa daju dokupit aj zadne nafukovacie. Kocik aj homba cize sa v nom dieta zakolise. Ked je sportova cast v proti smere tak sa zlozi spolu s konstrukciou netreba to zvlast rozoberat. Kocik by nam mal prist max do 3 tyzdnov. Tak snad sme dobre vybrali 🙂

katchaxx
17. okt 2018

My mame sivy Mutsy nio 😀 a uz som ho v BA stretla 2x v priebehu asi 5min. 😁 Zatial odskusana len hlboka cast, ale s kocikom sme spokojni, lahko sa ovlada a vobec nemam vyhrkane ruky ked kocikujem po kockach v centre 🙂...my sme vyberali hlavne kvoli malemu vytahu...

000michaela000
18. okt 2018

A nespini sa velmi siva farba? Na predajni mali vystaveny len v zelenej farbe tak som velmi zvedava aky bude v reale ten nas sivy. Dokupovali ste si tie zadne nafukovacie kolesa?

katchaxx
21. okt 2018

@000michaela000 mame ten bledsi sivy a zatim sa nema dovod spinit bo len vanicku pouzivame...mozno to bude horsie so sportovou časťou...a kolesa mi mame vsetky nenafukovacie - neviem ci je to nove, my sme kupovali v juni a vtedy som nevedela o inej moznosti...ale viem si predstaviť, ze by som uz mala niekolko defektov v tomto rozbitom meste 🙂

katchaxx
21. okt 2018

Ops * my mame 🙈

000michaela000
22. okt 2018

no tak uz sa tesim kedy nám príde domov, aby sme ho mohli poskladat 🙂 Mne sa zda ze nam vraveli ze mame predne kolesa nafukovacie a zadne su penove ale daju sa dokupit aj zadne nafukovacie, len nam predavacka vravela aby sme ich nekupovali skor ze odskusame kocik v terene a uvidime. Ja by som ich kupila len kvôli hojdaniu a som aj celkom zvedava ako jazdia tie penove kolesa po snehu. No uvidime, dufam ze budeme aj my spokojní 🙂

chillybubble
29. dec 2018

@katchaxx
@000michaela000
@doroteja
Ahojte, zvazujeme kupu kocika Mutsy Nio a chcem vas poprosit o recenziu, kedze ho uz par tyzdnov pouzivate. Ako ste spokojne? Aka je konstrukcia? Nerozhrkal sa vam kocik po opakovanom skladani a rozkladani? A mozem vas poprosit aj o vnutorny rozmer vanicky? Je vanicka dostatocne velka pre babatko vo fusaku? Tento udaj som nikde nenasla... ak si najdete pri drobcekoch cas na odpoved, budem vam velmi vdacna. Prajem krasne maminkovanie!

katchaxx
30. dec 2018

@chillybubble ahoj, teraz sme na dovolenke u starkych kde mame tiez kocik takze neviem premerat ale pozri tuto https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikova-poradna/ktora-vanicka-zo-znacky-mutsy-je-najdlhsia-je-moon-scala-dobrou-alternativou/
Ja som s kocikom spokojna akurat ta vanicka bude o chvilku asi mala mojmu 4,5 mesacnemu lebo nejak rychlo rastie 🙈 ale my sme naozaj nemali na vyber kedze mame ten vytah limitujuci... Konstrukcia drzi a to jazdim rozbite chodniky ;) fusak sme kupili original ku kociku lebo som sa tiez bala aby sa tam zmestil...

000michaela000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
000michaela000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1mata
7. máj 2021

@katchaxx ahoj, prosim ta je tento kocik vhodny aj mensim postavam?

katchaxx
11. máj 2021

@1mata prepac, že až teraz odpovedám 🙈 kočík má teleskopicku rúčku, myslím že asi 4 polohy, takže sa dá nastavit... v článku nižšie píšu 99-109cm, môžem ti premerat ak chces... ja mám asi 172cm a dávam si asi na 3.polohu... určite je aj pre nizsie postavy... https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/mutsy-nio...

1mata
11. máj 2021

@katchaxx dakujem pekne, skusim premerat podla mojho kocika. Ja potrebujem nizky kocik, alr kvoli muzovi s teleskopickou ruckou...