Športový kočík pre 22 mesačného chlapca

misaatko
13. nov 2016

Prosim poradte mi nejaky sportovy kocik pre 22 mesacneho chlapceka, je dost velky ma 93 cm, tak nech mu tam je aj pohodlne s fusakom. Nie vsak nic prehnane drahe kocik pouzivame iba semtam na vylet alebo na nakup dakujem velmi pekne za kazdu radu.

glorikarebeka
13. nov 2016

ja mam concord fushion s vacsimi kolesami,ja tam vozim este 2,5 rocnu a ona je ako 3 rocna tiez to mam len na nakup a ked sa niekam ponahlam tak tam malu supnem.Len uz najradsej chodi sama tak uz ho budem posuvat

nelie1
13. nov 2016

Ja mám zase kočík Walco baby Snap 4, je to sportak. Veľká strieška kočík je do 20kg takže sa naša 3,5 ročná občas ešte prevezie. Je priestranný máš už teraz viac farebných prevedení na výber. Ja mám čierny s červenou strechou. Kočík je ľahučký asi max 7kg váži, odnesies aj jednou rukou, dobre a rýchlo sa skladá aj rozkladá aj do menšieho kufra vojde ako nič. Priestrany košík pod kočíkom ja som s ním max spokojná

nelie1
13. nov 2016

A ešte som zabudla že nás stal nový 170eur čo je super cena za nový kočík, je k nemu aj nánožník aj pršiplášť

viera77
13. nov 2016

Britax B-Motion, kupovany tu cez bazar skoro ako novy, min. pouzivany, dcerka 23 mesiacov, 91cm, fusak sme dali tento tyzden a miesta stale az-az, s tymto kocikom celkovo velka spokojnost.

katka253111
13. nov 2016

Mali sme britax b agile, ale nakoniec siel prec a zostal nam na zimu concord fusion, je super velky (kupila som ho na konikovi za 40e) a nuna pepp (tu milujeme a moj 25mes 91cm 13kg drobec vojde aj s fusakom)...ale concord je rozhodne priestrannejsi 🙂 kamoska v nom uspava 4rocnu na chalupe ☺

katka253111
13. nov 2016

Concord ma inak jednu z najdlhsich ploch na spanie 🙂 a napr co je tam ta podlozka pod nozicky, tak moj synator na nu este stale nedociahne, kym v britaxe mal uz nohy o stupienok oprete davno 🙂

eli321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poly2406
14. nov 2016

Za mňa je TOPka GESSLEIN F4.
Mali sme ho do 4,5 roka! Nosnosť do 25 kg - zvládne ale viac 🙂 Super kočík, popozerajte si cez bazar. Nám ho ukradli tento rok na dovolenke, ... Je mi veeeeľmi ľúto! Sklený do tašky, ľahký (9kg), priestranný! Môj fešák 118cm v ňom v lete na dovolenke večerami vonku riadne zaspal. V septembri sme oň prišli :|

katka253111
14. nov 2016

@eli321 a v com je taky hrozny?