Športový kočík s nosnosťou nad 20 kg

nocika02
7. jún 2014

Ahojte maminy! Mám 2 a pol rocného chlapca ktory má 102 cm a 19,5 kg. Nepouzívame kocík uz od zimy ale teraz by so nejaky potrebovala na dovolenku. Ja mám len kocík do 18kg a chcela by som kúpit ale nejaky lacnejsí lebo fakt iba na 2 tyzdne ho potrebujeme. Viete mi nejaky odporucit do ktorého sa mi zmestí? 🙂 Dakujem 🙂

janickacrazy
7. jún 2014

Ja som mala Graco Quatro deluxe ako sportovy na zimu, zmesti sa tam v pohode aj 3rocne dieta, ak by si kupila z druhej ruky, tak nebude taky drahy, podobny je aj Graco trekko. Vacsinou tam maju tie kociky nejaku rezervu na hmotnost si myslim. Moj starsi syn sa raz vozil s detmi len tak zo srandy v kociku ako 5rocny a kocik to prezil, bol to sportovy kocik z Polska. 😀

bebe02
7. jún 2014

Ja by som na tvojom mieste kocik uz nekupovala. Drobec je uz velky, zanedlho ho kocik prestane bavit. A ked potrebujes na dovolenku, vezmi svoj stary, i ked je len do 18 kg, podla mna tych par kilo navyse ten kocik este zvladne. 😉

georgia333
7. jún 2014

@bebe02 ja by som zobrala starý aj tak ho na dovolenke zničíš

niki928711
7. jún 2014

@nocika02 no ja by som nový kočík už nekupovala. Toľko využijete aj ten, čo máte. 🙂

nocika02
autor
7. jún 2014

Dakujem za tipy hned si ich popozerám 🙂 @bebe02 @georgia333 ten ktory mám nicit nechcem, ostal v super stave a na ceste je súrodenec tak by som radsej zainvestovala. Na dlzku mu tiez uz nesadne, nohy si súcha po zemy 🙂

monicm
7. jún 2014

@nocika02 len mi tak napadlo,potrebujete ten kočík?pretože 2,5 ročný sa mi zdá už dosť veľký,aby bol v kočíku.také dieťa už dokáže dlho behať,len ho to musí baviť a potom,dajú sa veci zorganizovať tak,aby ste ten kočík nepotrebovali,pripadá mi to ako zbytočná investícia,ale to je len môj názor 😉

seahorse27
7. jún 2014

My sme mali kocik do 15 kg. Nasa "mala" je tiez obryna a vozili sme ju 20-kilovu v pohode v tomto kociku dost dlhu dobu. Dorazili sme ho sice totalne, ale aspon sme ho poriadne vyuzili 🙂 Tiez by som nekupovala novy...

nocika02
autor
7. jún 2014

@seahorse27 Ved ja ani novy nechcem, dobry pouzity by som brala skor. Az tak vela investovat zase nechcem. @moncim doma nepotrebujeme, síce by bolo nakupovanie jednoduchsie 🙂, ale vecer keby sme dlhsie ostali vonku a zaspal by alebo len sa kludne niekde najest je tazké ked nie je pripútany niekam, na také drobnosti by som potrebovala ten kocík. Konkrétne mám Hauck Condor 2012 ale uz sa mi pod jeho váhou tazko tlacil, preto sme ho aj prestali pouzívat.

vesa78
21. jan 2015

@nocika02 ahoj,mam podobny problem,aky kocik si nakoniec kupila?chcela by som na leto nieco spratne,kupko dovolenka tam sa urcite zide.dakujem.

nocika02
autor
21. jan 2015

@vesa78 ahoj, nakoniec sme nekupovali ale zobrali ten ktorý sme mali. Uniesol ho, horsie bolo ze kvôli váhe ho tažké bolo tlacit. Bol v ňom minimálne len ked sme ho donútili. Kazdý sportový kočík má napísanú nosnosť do 15 kíl kvôli bezpečnosti. Radím nejaký s ocelovým a nie hliníkovým rámom a hlavne vidiet a vyskúsat, už by som bez toho nekupovala žiadny kočík. Teraz budem mat dilemu dalšiu, druhý synček má 4mesiace a 9 kíl už teraz. 🙂 asi si nieco pozvárame zo železa :D

vesa78
21. jan 2015

@nocika02 🙂 🙂 maminka má dobre mliecko,nech sa drzia obaja,no nieco snad vymyslim,ja mam mutsy transporter,je perfektny, pevny len na cestovanie lietadlom sa moc nehodi a chcela by som nieco mensie na obcasny prevoz.dakujem za info..

marselay
24. feb 2015

ja ma babyjogger a nedam nan dopustiti vsetky maju uzansu nostnost asu lahucke a skladne 🙂 vrelo opdúporiucam

abigel1
24. feb 2015

Baby Jogger sú super, ale kupovať kočík na 2 týždne? Tie Baby Jogger sú cca od 170 €. Skús kuknúť na http://www.baby-land.sk/Golfovy-kocik-Vue-Lite-...

mizu24
17. mar 2016

Oživujem tému, veľmi by som ocenila rady ohľadom športového prípadne golfového kočíka. Malý má 2 roky, 92 cm a 16 kg, mám Cam Cortinu, ktorá je dosť neskladná. Potrebujem nejaký kočík, ktorý sa dá rýchlo zložiť, nezaberie v aute veľa miesta a hlavne ho unesie. Skúšali sme viac druhov, ale keď boli len do 15kg veľmi zle sa tlačili. Ďakujem

kajkas
17. mar 2016

@mizu24 TFK joggster su do 34kg

marselay
18. mar 2016

@mizu24 babyjogger 🙂 number one 🙂

gabrielita3
31. máj 2016

@mizu24 mam v bazare gesslein s4 nosnost ma max do 25 kg je lahky ma nieco okolo 9 kg

mizu24
1. jún 2016

Ďakujem krásne sa rady a ponuku, už to neriešim, pretože malý zistil, že všade sa dá dostať aj pešo. Je to síce pomalšie ale občas to vyriešim odrážadlom 🙂

kikinaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz