Super veľký kočík Cosmo Sport. Kde sa dá zohnať?

ikunka29
30. dec 2009

Ahojte maminy,nemaminy...Konečne som našla ideálny športový kočík,ale cez google sa mi objavuje predaj len v CZ..Neviete náhodou niekto či sa predáva aj na slovensku?Mám ročnú dcérku a v športovej trojkolke má nožičky na doraz!!A tento kočík cosmo sport má dĺžku lôžka 93cm!!Napríklad Sprint od Babydesign má okolo 80cm...tu je odkaz:http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1392627

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka285
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaa
1. sep 2010

@detskekociky Jinak polské kočárky si jsou vesměs všechny podobné a mají i většinou stejná kola a stejné potahové materiály..Narozdíl od nepolských kočárků.. 😉

jaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka285
1. sep 2010

a este taka malickost,to ze niake suciastky sa vyrabaju v Polsku pre niaku firmu,neznamena ze tie iste suciastky pouzivaju Poliaci do svojich kocikov..vela firiem si nechava vyrabat suciastky alebo diely v inych statoch napr v Polsku lebo je to pre nich lacnejsie...

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaa
1. sep 2010

@detskekociky Já jsem malá a zkoušela jsem si bezpočet kočárků.Mezi nimi i ty polské..Mají špatné těžiště.Když byly lehké,tak díky špatnému těžišti jsem s nimi nevyjela ani na chodník a ostatní byly mega těžké.... ☹
Jinak třeba kamarádce se u kočárku Bebeto úplně zkroutila kola a ani ji je nevyměnily...Tak s nimi musela jezdit..hrůza..

jaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
1. sep 2010

Poprosim vas drzte sa temy. Tema je o kociku Cosmo Sport!

janka743
3. nov 2013

@ikunka29 píšem po 3 rokoch od témy, ale chcem sa vás spýtať či ste si ten kočík cosmo sport kúpili, a ako ste s ním boli spokojná, lebo mám nejaký vyhliadnutý, a chcem počuť názor niekoho kto sa s ním stretol. v mojom prípade ide o tento: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/h9t1/sp...

ikunka29
autor
5. nov 2013

Janka743 ano mali sme ho a boli sme s ním velmi spokojné..mali sme presne tento istý zelený 🙂 Môžem ho len odporúčať ;)

snehovakralovna
9. mar 2015

My sme ho mali tiez, pouzivali sme ho na spanie vnutri, je na predaj.