Tako Jumper Light 2014 - skúsenosti

esunshine
24. feb 2014

Ahojte maminy 🙂 zaujimalo by ma, ci niektora z Vas nahodou nema skusenosti s kocikom Tako jumper light 2014. Konkretne ma zaujima len sportova cast. Tento kocik je novinka a novinkou je aj to, ze jednotlive casti sa daju kupit samostatne, takze nie je potrebne kupovat celu trojkombinaciu. Planujeme kupit len sportiak, ale ak ma niekto tento kocik v trojkombinacii, kludne piste. Budem vdacna za kazdu cennu radu a nazor 😉 Dakujem.

esunshine
autor
25. feb 2014

naozaj sa nenajde nikto, kto by sa podelil o skusenosti? ☹ Prosiiiim....

mimisk
25. feb 2014

@esunshine neviem ci vam povie niekto skusenosti, lebo je to novy kocik, ale ma to presne taku sportovu cast ako city move, my mame teraz na predajni v bezovom prevedení

esunshine
autor
29. apr 2014

Kocik mam uz doma, tak pre vsetky maminy, ktore sa o tento model zaujimaju, moja skusenost... jednym slovom PERFEKTNY 😉 Konecne som nasla kocik, ktory splna moje naroky a predstavy. Je lahky, odpruzeny, do kazdeho terenu, super kolesa, velky nakupny kosik, priestranna sedacka, pre dietatko maximalne pohodlna, zaroven otocna v smere i protismere jazdy, no proste velka spokojnost 🙂

mandica
12. máj 2014

Tento kocik nam prisiel pred par dnami. Zatial velka spokojnost, velke nafukovacie kolesa, velmi jednoducho sa sklada a rozklada...

esunshine
autor
1. jún 2014

moje nadsenie a velka spokojnost nadalej trva, kocik je vo vsetkych smeroch uplne suprovy 🙂 Ma ho aj suseda a tiez si velmi chvali. Ja som naozaj maximalne spokojna. Po skusenostiach, ktore som mala... som rada, ze mam konecne normalny kocik 😉

karinh
12. jún 2014

@esunshine aku farbu si kupovala? Ja som ho teraz objavila a premyslam nad nim.Babo cakam v novembri,tak hladam hlboky kocik s priestrannou vanickou🙂

esunshine
autor
12. jún 2014

@karinh Ja som si kupovala ten sivy so zelenou. Je krasny. Do sportovej casti som si kupila Emitex obojstrannu podlozku (bavlna - fleece) a sme so vsetkym maximalne spokojni. Ja som uz vanicku nekupovala, lebo tento kocik som si zadovazila, ked mal maly 9 mesiacov tusim, ale so sportovou castou som maximalne spokojna - priestranna, pohodlna, polohovatelna, maly sa tam krasne vyspi, strieska ma okienko a cela sa krasne zatiahne uplne dopredu aj ked babo lezi, no proste pre mna konecne vytuzeny kocik. Predtym som mala CAM, Dorjan, Coletto, Graco, ale na tento nedam dopustit. A vobec mi nevadi, ze je z PL. Ved co dnes nie je? Ale tak ako sa v kazdej krajine najdu veci nekvalitne, tak sa vyrabaju aj veci kvalitne. A som rada, ze tento kocik patri do tej druhej kategorie. Vseobecne, tento model a jemu blizky City Move su uzasne. Kamaratka ma City Move a nielen, ze je nadherny, ale ona s nim chodieva uplne vsade a zvlada kazdy teren 🙂 Takze od nas oboch velke odporucanie 😉

mimisk
12. jún 2014

@karinh ak ho chcete vidiet v skutocnosti mameho vystaveny v predajni v holici

mayka299
27. júl 2014

Ja mam tento kocik tiez a som spokojna. Sice zatial pouzivam len hlboku vanicku. Uvidim aky bude sportak 🙂
Sem tam treba dofukat kolesa ale nieje to nejak casto. Pouzivam ho do marca a dofukovali sme 2x 😉
Takze zatial spokojnost, uvidime ako prezije zimu. Mam ho v ruzovej farbe a je nadherny (kazdy mi ho chvali) je to taka malinovo ruzova 🙂

callex
9. okt 2014

@esunshine prosim ta aka je sirka sportovej verzie?neviem sa dopatrat k tejto info.takisto dlzka.

mimisk
9. okt 2014

@callex ak by ste ho chcela vidiet v skutocnosti mame ho vystaveny v holici, ale zajtra vam mozem poslat rozmery

esunshine
autor
9. okt 2014

@callex Dobry den,

ja som nasla na webe tieto rozmery:

Hlboká vanička: 90 x 64 x 40 cm
Športová vanička: 95 x 67 x 37 cm
Zložená konštrukcia: 94 x 34 cm
Rozložená konštrukcia: 104 x 110 cm

Hmotnosť

Hlboká vanička: 5,15 kg
Športová vanička: 5,15 kg
Konštrukcia: 10,35 kg

Mne to vyslo, ked som merala, najväcsia sirka ako su kolesa 60cm a dlzka, resp. hlbka kocika cca 90-100cm podla toho, ci mate rukovät sklopenu alebo zodvihnutu.

Verim, ze som pomohla 🙂

domkka11
7. jan 2015

Výborný kočiar, som s ním veľmi spokojnáááááá 🙂

dompod
16. jan 2015

Babule ja ho mam objednany tiez ale v kozi. Velmi sa nan tesim a som uz nanho velni zvedava bo farbu ktoru sme vybrali je bezova tak ako ukaze nemam vobec potuchy. Nainternete nieco ine a na zivo tiez uz aby sme ho mali 🙂

martina214
23. mar 2015

@esunshine dobry den aj ja mam tako jumper bezovy a tiez velka spokojnost 🙂

@mimisk dobry den,mam na vas otazku.ako vycistim striesku na vanicke a sportovej casti tako jumper??da sa nejako zvliect??dakujem za odpoved 😉

mimisk
23. mar 2015

@martina214 nedaju sa dat dole, mozete to ocistit teplou vodou a obycajnym mydlom

martina214
23. mar 2015

@mimisk dakujem vam za rychlu odpoved 😉

sasanka1111
24. apr 2015

@esunshine Ahoj, rada by som sa spýtala, či si už kúpila kočár?Ja predávam momentálne Tako jumper light ale celú trojkombináciu.S kočárom som veľmi spokojná.Ak by si mala ešte záujem daj vedieť

esunshine
autor
24. apr 2015

@sasanka1111 Velmi pekne dakujem, ale ja uz tento kocik mam asi rok. Je uplne super, takze verím, ze aj ten tvoj si najde spokojnu majitelku 🙂