Valco Ultra - nafukovačky verzus gumené kolesá

5. mar 2022

Baby,čo máte tento kočík,odporúčate nafukovačky alebo pôvodné gumené kolesá?Nechcem každú chvíľu riešiť defekt.Ale zas vraj je jazda s nimi lepšia?Nejaké extra odpruženie nepotrebujem.Alebo viete mi poradiť podobný ľahký otočný kočiar?Ďakujem.

evkamotka
5. mar 2022

Mam aj valco s nafukovacimi aj predtym som mala hlboky s nafuk a nikdy som defekt nemala
Kedze valco nema odpruzenie, bez nafuk koliesok je to strasna hrkalka pre dieta. Podla mna su nutne v pripade kocika bez odpruzenia. Jazda by bola inak velmi tvrda

heleninamama
5. mar 2022

Nafukovacie. Lepšie sa s ním ide, najmä ak je dieťa väčšie (syn sa vozil do 4 5 roka), nehŕkajú a kočík je oveľa stabilnejší. Rozdiel medzi oboma typmi kolies bol cca 80 eur a oplatilo sa priplatiť za nafukovacie.

hipuska
5. mar 2022

Ja som ho mala a bol to hrozný kočík. Prešla som na moon resea a oveľa väčšia spokojnosť. Mne sa valco strašne ťažko ovládal. Akoby to ťažisko mal tak zle umiestne

autor
5. mar 2022

@hipuska pozerala som aj ten,ale vraj športová časť je maličká a dieťa si šúcha.hlavu o striešku už v jednom roku?Ako si spokojná?

hipuska
5. mar 2022

Ja som s kočíkom bola veľmi spokojná. Ale, mali sme ho hlavne dovolenka, nákupy a tak. A ano, kočík je veľmi malý. Tak do tých 1,5 roka max