Zafarbenie vyblednutej striešky na kočíku

zuza.m
11. máj 2012

baby poradte potrebujem zafarbit striešku na kočiku je čierna a trocha na slnku vybledla do hneda.nič hrozne ale pačilo by sa mi to viac čierne 😅
ked že sa neda odmontovat a zafarbit v pračke zaujimalo by ma či nikto nepozna nejaky sposob ako obnovit farbu??na streche je od spodu červena.dakujem ak ma niekto nejaky dobry typ.

zuzu8655
8. júl 2012

http://www.animas.eu/e-shop/material-na-tvorivo... - týmto by sa to malo podla navodu dat aj bez pracky...ja tiez rozmyslam, len neviem, ako by som prechranila napisy a biele pruzky na strieske...hm 😒

miracle
8. júl 2012

Ja som si kupila akrylovy sprej na textil, nemusel sa fixovat zehlenim. Kym som sa vsak dostala k renovacii, kociar som predala a sprej sa stratil ☹

lenkasop
30. aug 2012

@miracle ahoj,ja chcem zrenovovať farbu na strieške hlbokej časti a tak zháňam info ako na to 🙂 Potrebujem nastriekať hnedú farbu na striešku len sa bojím,aby to neprešlo aj na vnútornú stranu (tá je oranžová),kde ti poradili aktylový sprej a kde si ho kúpila ( v drogérii). Vďaka

lenkasop
30. aug 2012

@zuza.m ako si to vyriešila?

miracle
30. aug 2012

Ahoj, ako som prisla na akrylovy sprej - je to jediny sposob farbenia, ktory sa nemusel fixovat zehlenim, alebo varit vo farbe pri vysokych teplotach. Inak niekde to odporucali aj na nete. Akrylovy sprej som kupila v zahranici, v obchode pre umelcov

zuza.m
autor
30. aug 2012

no ja som to nevyriešila ,mam druhy kočiar.

monikas4
15. sep 2012

Zdravím všetkých, mám podobný problém, na našom kočiariku je strieška riadne vyblednutá a potrebovala by som poradiť ako na to. Aj by som zafarbila, ale je čierno zelený a zo spodu biely. Pozerala som ten akrylový sprej, ale neviem, či mi to nepresiakne na biele alebo na tú zelenú. Tá čierna je vyblednutá dosť a výmena kočíka asi nehrozí, kupovali si ho mladí v sekáči a teraz neviem, čo s tým. Pri renovácii by ho trebalo asi aj rozpárať, nastriekať a znova zašiť....??? ☹

lenkasop
20. sep 2012

@miracle takže v zahraničí, tak to mám smolu. Pýtala som sa v drogérii, ale nemali ho. Ten sprej ti neprešiel aj dovnútra - teda na vnútornú stranu?

miracle
21. sep 2012

Nie, ostal iba na povrchu

lenkasop
21. sep 2012

@miracle mohla by si mi poslať link na ten sprej a koľko ťa to vyšlo aj s poštou? Ďakujem

miracle
21. sep 2012

@lenkasop
Ahoj, sprej som mala od firmy Montana http://www.montana-cans.com/products/Cans/Monta..., stal do 5 eur.

ivet2011
2. okt 2012

tu je adresa kde sa dá objednať akrylový sprej, tiež by som potrebovala zafarbiť, ak niekto vyskúšate napíšte.

http://www.umelecke-potreby.sk/product/marabu-t...

ďakujem
🙂 🙂 🙂

drobcekrs
1. nov 2012

@ivet2011
@lenkasop
@miracle ahojte baby, tak ako? Podarilo sa Vám zafarbiť kočáre? Aj ja mám taký istý problém, tak prosím poraďte 🙂 🙂 🙂

miracle
1. nov 2012

@drobcekrs
ja som kociar radsej vymenila 🙂

ivet2011
1. nov 2012

ja som to vyriešila pomocou jednej šikovnej žienky , ktorú som našla tu na MK...ušila mi nový poťah je super!!!!!!!!!!už to musím nafotiť, možno zajtra to sem dám...ak máš záujem tak mi napíš správu napíšem ti jej meno...pa

lenkasop
2. nov 2012

@drobcekrs ešte som to neskúšala,sprej mám 2dni doma, dajako som sa kto mu nedostala 😉

lenkasop
2. nov 2012

@miracle kúpila si nový kočík? 😉

drobcekrs
2. nov 2012

@lenkasop ja som tiež objednala sprej, tak v priebehu týždňa bude hádam domka a pôjdem na to,...i keď s malou dušičkou, ale tak začnem najskôr s madlom, snáď sa podarí 🙂 🙂 🙂 , ofotím pred a po, ofotíš aj ty?

drobcekrs
2. nov 2012

@ivet2011 už sa neviem dočkať fotečiek 🙂 🙂 🙂

miracle
2. nov 2012

Chystam sa, ale kedze to uz bude nas siesty, tak musim velmi prehovarat 😀

drobcekrs
7. nov 2012

@lenkasop ...tááák idem sa chváliť 🙂))), dnes som farbila kočík a poviem baby vyzerá ako nový...som veľmi spokojná, hlavne keď pomyslím koľko euráááčikov som ušetrila 🙂)))

lenkasop
8. nov 2012

@drobcekrs super,a malasi ktorý sprej, značku. Daj foto 😉

adelii
8. nov 2012

Baby,myslite,ze by sa dala tym akrylovym sprejom prefikat aj na inu farbu?Z bezovej na modru? A da sa to potom prat?Nevyperie sa to?

drobcekrs
8. nov 2012

@lenkasop
@adelii http://www.umeleckepotreby.sk/dupli-color-efekt... , túto farbu, dá sa po 24 h aj prať ale iba na 30 stupňoch,...no mne to ani neva, však do pračky to nevpracem a vo vani stačí letná 🙂

adelii
8. nov 2012

@drobcekrs dakujem 🙂 nemas fotecky,ako to vyzera? a aky kocik si prestriekala? 😀

drobcekrs
9. nov 2012

@adelii no poobede urobím fotku, ale neviem ako sa porovná pred a po :-ň, striekala som casualplay šport. časť 🙂)

adelii
9. nov 2012

@drobcekrs jeej,skoda,ze teda nemas aj pred 🙂 no casual ma myslim rovnaky matros ako jane...tak ze by som to riskla? 😀

lenkasop
9. nov 2012

@drobcekrs som zvedavá na foto 🙂

didi47
17. nov 2012

Ahojte.. tiež hladam sposob ako prestriekat kočiar ale mam taku technicku otazku dufam ze mi pomozete.. ked prestriekam striesku nepotrha sa ta farba resp. nechcem aby sa zacala olupovat..ak s tym mate skusenosti budem rada ak mi pomozete..vdaka

simca06022011
17. nov 2012

@didi47 no nemozes na to dat taku farbu co na to zaschne ako tvrda vrstva, musi to byt nieco ako farba na textil, ze sa to vstrebe do toho materialu... inak ti to urcite popraska... ved ked sa to bude ohybat a pod, neodola to tomu tlaku a mozno ani teplu ked na to bude svietit slnko, aby sa ti to netopilo.. a o vyparoch z toho ani nehovorim... precitajte si technicke listy ku tym farbam, pretoze budete mat v kociari dieta, nemozete na to hocico nastriekat 🙂))
ale ten sprej na textil aleo nieco podobne by mohol drzat na strieske 🙂