Renovácia od slnka vyblednutej čiernej striešky na kočíku

eva64
8. feb 2022

Ahojte. Mate niektora skusenost s renovaciou od slnka vyblednutej ciernej striesky na kociku? Rada by som pouzila nejaky vhodny trvaci, netoxicky a pre dieti bezpecny spray. Aky by ste mi odporucili a ako dlho vam vydrzal a opat nevybledol?
Dakujem vopred za kazdu radu🙏 Eva

hipuska
8. feb 2022

@eva64 možno by bolo.lepsie dať si ušiť novú striešku..mňa na môj kočík vyšla 30€

eva64
autor
8. feb 2022

@hipuska lenze mne sa neda odmontovat, je tam nanitovana

eva64
autor
8. feb 2022

@eva64 ide len o ciastocne prestriekanie v miestach, kde su navlecene droty

klaudia_123
8. feb 2022

Ja mám podobný problém, tiež neviem odmontovať striešku zo športovej časti. Látkovú časť mám pripevnenú ku časti kočíka z ekokože. V starých diskusiách na MK som našla ženy, ktoré si takto vyblednutú látku nastriekali sprejom Dupli Color, je to sprej určený na textil a boli spokojné a takisto to vyzeralo super, pridali tam aj nejaké fotky pred a po. Spreje som objednala aj ja a cez víkend sa do toho pustíme a uvidíme čo z toho bude. 🙂

deti95060810
8. feb 2022

riešila som to spreyom...kúpila som v umeleckých potrebách...

eva64
autor
8. feb 2022

@deti95060810 prosim, takyto by to mohol byt? Dakujem

eva64
autor
8. feb 2022

@klaudia_123 dakujem pekne, aj na tento spray som myslela😉 asi ho kupim, len aby bol pre deti nezavadny

eva64
autor
8. feb 2022

@klaudia_123 poslete potom nejake foto pred a po? Potesili by🙏👍 vdaka

klaudia_123
8. feb 2022

@eva64 samozrejme pošlem, dúfam, že sa vydarí 🙂 áno aj ja som chcela taky bezpečný sprej...na tento som sa žiaľ nedočítala recenzie ohľadom toho, len som čítala tie skúsenosti iných mamičiek a boli s ním spokojné, tak dúfam, že je nezávadný ale myslím si, že bude, keďže je to určené na textil a dá sa aj prať pri 30°C 🙂 s fotkami budem na vás myslieť 🙂

eva64
autor
13. feb 2022

@klaudia_123 dobry den, prosim info, ako prebieha farbenie kocika?🙏

klaudia_123
13. feb 2022

@eva64 Dobrý deň, myslím na vás. No bohužiaľ tento víkend sme striešku nefarbili, manžel dostal COVID, čiže sme to odložili na ďalší týždeň a pevné verím, že sa k tomu dostaneme. Hneď ako striešku nastriekame, vám pošlem fotky 🙂

eva64
autor
13. feb 2022

@klaudia_123 tak skore uzdravenie, budte zdravi🙏🍀

eva64
autor
16. feb 2022

@deti95060810 dobry den, prosim, ta farba sa naniesla vo vrstve, prekryla povodnu strukturu latky, alebo vsiakla? Zostala strieska tvrdsia, alebo pekne pruzna? Striekali ste len 1 vrstvu, alebo viac? Dakujem pekne za odpoved

eva64
autor
15. mar 2022

@eva64 dobry den, prosim, striekali ste uz striesku, nam ist do toho, alebo to mam radsej nechat tak? Dakujem pekne

sabinkanovak1
5. sep 2022

Ahojte, dnes som pouzila dupli color cierny sprej na cierny kocik a funguje to☺️Len ho uz nepotrebujeme tak predam dalej ak by mal niekto zaujem☺️

livka_
5. sep 2022

@sabinkanovak1 aka by bola cena z obyc.postou?

lulca10
19. jan 2024

@sabinkanovak1 dobrý deň, môžem sa opýtať, náhodou foto ako to vyzeralo po farbení nemáte? Prípadne nejakú recenziu? Ďakujem

eva64
autor
19. jan 2024

@lulca10 dobry den, zafarbila som len ozaj jemnucko dostratena take dofialova vyblednute casti a bolo to v poriadku, pekne