Manduca verzus Liliputi

makovv
28. júl 2013

Zvazujem kupu ergo nosica a neviem sa rozhodnut, oplati sa priplatit za Manducu alebo staci aj Liliputi?Cenovy rozdiel 30€ mi pride dost velky, len neviem, ci mu zodpoveda aj kvalita...poradite?

katren
28. júl 2013

@makovv chod si ich vyskúšať. ..my sme riešili presne to isté a vyhrala manduca....liliputi boli také tesnejsie....určite vyskúšaj

makovv
autor
28. júl 2013

ked ja nemam ziaden obhod, kde ich maju po ruke 😢 a mrnus je este maly na nejake dlhsie cestovanie..

cacika
28. júl 2013

pri ergonosičoch vacsinou platí ze kvalita rastie s cenou. pokial máš tú možnosť tak sa naozaj oplatí radsej investovať do drahšieho nosiča. manduca má ovela viac mozností nastovania a lepšie sa dá prisposobiť dieťaťu aj rodičovi. je lepsie tvarovaná, má integrovanú novorodeneckú vložku, dajú sa prekrižiť popruhy (pohodlnejsie nosenie) je sirsia ako liliputi (teda ju aj dlhsie využijes), liliputi je len taký jednoduchý nosič, aj ked stále kvalitný, ten odporúčam pri obmedzenom rozpočte. tvarovo totožný s manducou je aj nosič Cybex my.go no je o niečo lacnejší. prehľad nosičov mám v albume: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/cacika/album... popozeraj, mozno ta zaujme aj iná alternatíva, napr. ručne šitá zumbucca, na tú sú velmi dobré ohlasy 🙂
@makovv

behulka
28. júl 2013

@makovv pokiaľ si nižšia, štíhlejšia, Manduca Ti nemusí pasovať a nosenie nebude príjemné. Liliputi sa dá nastaviť na menší obvod pásu. Tabuľku s rozmermi má Cacika na konci svojho albumu.

katinam
28. júl 2013

Nosic naozaj odporucam, my mame liliputi a som velmi spokojna s kvalitou. Pouzivame od asi 5m doteraz v 3r, v pohode sa zmesti. A na zaciatku sme pouzivali elasticku satku