Máte skúsenosti s objednávaním oblečenia z Bonprixu?

srdcko81
17. sep 2010

Ahojte velmi rada by som bola keby sa mi niekto ozval.
Chcem si objednat bundu ale podla ich rozmerov mi vychádza o 2 konfekcne cisla vacsia ako nosím.Máte niekto skusenost?Ci maju naozaj veci mensie ako bezný standart napr.ci c.42 fakt sedí na 42.
Dakujem velmi krasne za odpovede

mau
17. sep 2010

Osobne som objednaný tovar vracala, pretože veľkostne nesadol... Bolo to však asi štyri roky spätne a odvtedy som sa po prvotnom sklamaní už neodvážila. Veľkosť 36/38 mi prišla skôr ako 40.

brinzulka
17. sep 2010

mne 40pripadala vacsia...a dlho sme cakali na tovar cca mesiac, ale to 2roky dozadu, potom sme uz neobjednavali 😖

traktor
17. sep 2010

..ani ja som nebola spokojna...takze viac uz neobjednavam..ani mne nesadla velkost...ale celkovo mi to prislo ine ako bolo na obrazku...takze u mna nie

jedina30
17. sep 2010

Ahoj,
ak ti mam poradit,tak v Bonprixe som vela krat objednavala a veci tam maju vacsie ako pise cislo..Nie som nejaka chuducka(teraz som mala veleryba,kedze som tehotna) a nosim veci 38,no v bonprixe som si objednavala vzdy o cislo mensie=c.36..Ak to boli elasticke saty,tak aj 34..To iste je aj v Halens(byvale Quelle)..Tak dufam,ze som trosku pomohla.. 😉

titkovamiriam
17. sep 2010

tiez som bola nespokojna ci uz s velkostou ale aj s kvalitou ☹

kristinka123
17. sep 2010

ja som si este koncom maja objednavala od nich plavky a top na leto a doteraz mi neprisli. A minuly rok som si naobjednavala viac veci a chodili mi po kusoch postupne asi pol roka. Dokonca ta ani neinformuju ze tovar nemaju na sklade a budes cakat dlhsie. Uz nikdy viac!!!!!!!!!!!!

mirip
17. sep 2010

ja ked objednávam tak zo zásady o číslo menšie ako nosím a to sedí aj ked v poslednom čase skor objednávam malej ako sebe

anjelicek26
17. sep 2010

Velkost co ja viem... ale kvalita hrozna... umeliny, hlavne detske veci... vazne neodporucam.

zitaje
17. sep 2010

Ja som objednavala vselico starsej dcere - vyborne veci, aj velkosti sedeli. Sebe objednavam o cislo mensie, nez bezne nosim. Mne bonprix vyhovuje, kupujem len cisto bavlnene veci, cize ziadne umeliny, to tam je predsa vzdy napisane 😕 .
Doteraz mi tovar vzdy prisiel za 2-3 tyzdne - ako pisu.

sandrika1986
27. aug 2013

Ja si už dlho objednávam oblečenie pre seba z Bonprixu a z Halens. Zatiaľ mi veci veľkostne sadli, objednávala som si šaty,sukne,plavky,tričká,topy, rolák, šlapky na leto, čižmy... a bola som spokojná. Nič som nemusela vrátiť naspäť. Dodanie tovaru je teraz 8-10 pracovných dní. 🙂

jankarty
6. feb 2014

Ahoj, ja mam skusenosti s nakupovaním na Bonprix.sk len dobre. Vzdy mi tovar prišel rýchlo, bol kvalitný. A čo je na tom najlepšie a čo vždy zahreje pri srdiečku je nejaká tá zľava 🙂 Napríklad tu http://www.kuponzlavovy.com/obchody/bonprix-sk/ je zaujímavý zoznam zliav pre Bonprix. Dopravné zadarmo alebo nejaký ten kód na zľavu.

katka2402
6. feb 2014

Ahoj, ja sem-tam objednavam z Bonprixu a skutocne velkosti su o trosku vacsie, ja nosim bezne 38, ale od nich si vzdy objednavam 36 a sedi mi, takze urcite o cislo vacsie. Co sa tyka detskych veci, tie sa mi zda, ze sedia velkosti.

stanulienkat
6. feb 2014

To je nieco ako Quelle, katastrofa. Samy smejd. U cinana kupite lepsie.

pianistka
17. jún 2014

Tiez mam par veci z tohto obchodu, v podstate sa nemozem stazovat, ale myslim si (a plati to aj pre ine katalogove obchody), ze oni v skutocnosti nepredavaju veci z obrazkov, ale ich podla tych obrazkov nejakym sposobom sami vyrabaju (mnohokrat nesedi farba, vzor, niekedy je aj strih iny), neviem za akych podmienok sa to sije, ale tiez si myslim, ze to nie je bohvie co, a aj v obycajnom Tescu sa da lepsie a kvalitnejsie nakupit...

sasagajdoska
4. nov 2014

Mne zatial velkosti vacsinou sadli a to som uz co to objednala... Pripadne je dobre vzdy objednat s predstihom a da sa to v najhorsom vratit. Raz som si tak dala zaslat mensiu velkost. Teraz som objednavala biely pleteny pulover, treti z vrchu vpravo na vianocnom letaku: http://www.bonprixshop.eu/kategoria/1610/zena/ a pre polovicku ten set kosela so zamatovym sakom... Co poviete? Vyzera to super, tak som zvedava co pride 🙂

ivinka22
10. dec 2014

ahojte baby...objednavala niektorá z vás tento sveter http://www.bonprixshop.eu/style/pulover-2458276... ? chcela by som vediet aka je jeho kvalita nakolko bysom ho chcela objednat ..no niesu ziadne recenzie na neho ..tak sa bojim

arwen88
10. dec 2014

odporucam kupit o cislo mensie..niekedy aj o dve

stanislavao
10. dec 2014

mne sa kvalita bonprix vobec nepaci. objednavala som detske veci. boli priserne velke, siroke a kvalita asi horsia, ako tesco. ja by som z bonprixu neobjednala. bundy krasne mate aj v takko, tesco, gate a podobnych nie drahych obchodoch.

klojak
10. dec 2014

Ahoj, ja osobne len doporučujem :D Kvalita, rýchle dodanie a predovšetkým istoto, že "kdyby neco" pošleš späť a peniaze prídu obratom na účet. Veĺkosť určite doporučujem o číslo menšiu a tiež doporučujem prečítať si recenzie od už kupujúcich pri tom ktorom výrobku :D

lilit35
2. jan 2015

Ja mam vela skusenosti s BonPrix a som nadmieru spokojna. Je dobre si pozriet aj velkostnu tabulku http://www.bonprixshop.eu/servis/tabulka-zena a podla nej sa riadit. Tiez je dobre si precitat vzdy komenty, kde pisu ostatne nakupne maniacky aka velkost im sedela. V najhorsom pripade sa da bezplatne vratit do 14 dni (platis len postovne).

cottoncandy
2. jan 2015

Za mňa palec dole. Veľmi nekvalitný tovar, často príde úplne iný, ako bol nafotený v katalógu alebo na nete, rýchlo sa "sperie", žmolkuje, stráca farby. Ako tu už bolo spomínané, kvalita ako z čínskych obchodov.

lucianka222
2. jan 2015

Ja som objednávala iba raz, a nie ďakujem. Neprosím. Niektoré veci boli ako handry, a keď neboli tak sa nimi stali po pár praniach. A pripúšťam, že v katalógu vyzerali super 🙂

zedabb
10. feb 2015

A co hovorite ma saty?ako je to s velkosti u nich.dakujem

alobalka
10. feb 2015

Posledný rok som veľmi spokojná, aj s pomerom cena/kvalita. A velkostne to zodpovedá. Nosím cca 42, niekedy mi lepšie sedí 44/46, inokedy 40/42. Treba pozerať zloženie aj recenzie. Často majú zľavy alebo poštu grátis. Krásna bunda prešívaná za 25 je fajn🙂 A s vratenim tovaru no problém.

alenka008
27. feb 2015

Kocky, ak objednavate z Bonprix, odporucam sa registrovat a objednavat z BonPrix cez tuto stranku: https://www.refundo.sk/?ref=23818 z kazdeho nakupu Vam vratia 4,5% spat.

blacberry
23. apr 2015

dobrý deň ja by som sa chcela spýtať na čislovanie topánok ja nosím čislo 39 ale počula som že vždy pridu vačšie mate skusenosti aj s topankami ? dakujem 🙂

maickamf
23. apr 2015

Majú zvláštne číslovanie, veci sú zlej kvality a tovar nám prišiel skoro po dvoch mesiacoch 😠

ancyone
29. apr 2015

Ahoj, práve objavil náhodou: http: //www.dear-fashion.com 🙂

tinqua
29. apr 2015

Ja bonprix mam rada..ako pisu baby o cislo mensie ako nosis, destske velkosti sedia...zatial som sa tam nepopalila, citaj pri produktoch feedback, ak je to zle urcite to bude patricne skomentovane