Nosič verzus šatka pre trojtýždňové bábätko

jajusa85
8. mar 2021

Ahojte, chcem sa opytat, ktore pouzivate nosic alebo satku. Mala ma 3 tyzdne, mame nosic rishino s tou vsuvkou pre novorodencov, ale nechce mi tam byt, place. Skusali sme 3 x po 10 minit a vzdy rev. Citala som ze si musia babatka zvyknut. Ako ste to mali? Po akej dobe si zvykli? Mam s nou bojovat? Ci je lepsia satka ? Pripadne aku mate a odporucate? Dakujem 🥰🙏

veronice
8. mar 2021

@jajusa85 pre take drobatko je urcite lepsia satka nakolko sa lepsie prisposobi tomu malemu telicku 🙂 skus na fb skupinku Nosenie detí s láskou, baby poradia ako na to 🙂

natalia1619
8. mar 2021

@jajusa85 ja som mala na zaciatku elasticku satku. Za mna super na zaciatok, nemozes to zle zaviazat. Az potom sme sli do nosica. Mozno sa mallej mozno je nosic velky, preto mozno place. Ale skus na fb skupinku ako radi vyssie, mozes tam pridat aj foto aby skusene baby poradili, mozno ho mate aj zle nastaveny...

ivangeline
8. mar 2021

Zvykne si. Skuste sa prechadzat. Ist von na vzduch. 🙂 Ja mam Rischino flexible. Mala plakala.. bolesti bruska a tam je pritlacena na tebe..plus bola nervozna z malo spanku a to ju uspavalo..tak zas rev. Kazde dieta sa prejavuje inak. Maly bol spachtos a kludas. Odzaciatku bol rad v nosici. 🙂 Mala si zvykla nejak do mesiaca. Zo zaciatku som ho pouzivala hlavne na vecerne uspatie,lebo to ona vobec nijak nechcela spat.....

strapec
8. mar 2021

za mňa to je veľmi malé bábätko na šatku alebo nosič celkovo

xjakubikovak
8. mar 2021

@strapec sú šatky aj nosiče vhodné od narodenia

domak2
8. mar 2021

@jajusa85 a kde si to skusala? Lebo podľa mňa je naj supnut tam dietatko a ísť na prechadzku. To ju ukolise ako keď bola v brusku. Ale nie všetky babatka to toleruju a chcú sa nosiť. Záleží aj či je tam spravne. Za mňa je na začiatok super elasticka satka, neskôr pevna, ale každému vyhovuje niečo iné.

cookie29
8. mar 2021

Nemá náhodou reflux? Vtedy treba upraviť pozíciu. Šatka je lepšie. Ale sú aj bábätka ktoré nemajú rady nosenie