Skúsenosti s babyšatkou Boba Wrap Prints

zuzanka171
15. jan 2015

Ahojte kočky!
Máte niektorá skúsenosti s touto šatkou? Zvažujem jej kúpu, ale bola by som rada ak by sa k nej niekto vyjadril, kto ju používal - plusy aj mínusy. ďakujem :-*
http://www.hravo.sk/babysatky--klokanky-a-nosic...

hrjanka
15. jan 2015

ja som mala farbu Stardust, pre začiatočníka je to ideálna voľba, keďže je elastická a nemusíš si tak veľmi dávať záležať na kvalite úväzu. A Boba šatky sú veľmi kvalitné, dobre sa nosia a nikde nerežú. No rátaj s tým, že elastická šatka je vhodná pre deti cca do 3 mesiacov veku (závisí od váhy bába), neskôr už nie je pohodlná, nakoľko bábätko je pohyblivejšie a v šatke klesá. No ja som ju využila veľmi a neskôr, keď som si bola istá, že malú dobre viažem, som si už kúpila pevnú šatku 🙂

nenabaja
22. jan 2015

Ahoj, ja som Bobu vyskusala a mozem odporucit, je pohodlna, elasticka, neskrti... Ale suhlasim, ze satky su skor pre mensie baba - mimochodom existuje aj Boba nosic, ergonomicky, velmi podobny ostatnym vychytenym ergonosicom, a cena je o dost priaznivejsia. Drzim palce v rozhodovani 😎

zienkalenka
18. feb 2015

my mame Bobu, je skvela. pisem o tom viac tu: http://www.montemother.com/babysatka-a-fitlopta/

mimkad
25. jún 2015

@zienkalenka a dokedy ste ju vyuzivali?maly ma 2 mesiace opalti sa mi kupit?dakujem

zienkalenka
25. jún 2015

Vyuzivali sme ju cca do 10mes. Ale boba by to zvladla aj dalej, len mne uz bola mala tazka (10kg). Som take lahke tintitko ;) ale pouzila som ju na doma aj ked mala tusim 15m a isli jej zubky, teploty, tak chcela byt pritulena...

mimkad
25. jún 2015

@zienkalenka dakujeeem lebo som hladala nejake clanky a vas blog ma velmi zaujal,dala som hned aj sledovanie 🙂 tak uz obkukujem kde ju kupit.lebo maly nejak odmieta kocik a len by sa nosil,ale moje plece to uz nezvlada a rada by som to vyskusala.dufam,ze sa mu bude pacit.

mimkad
25. jún 2015

@zienkalenka este jedna otazocka,nepocoluje sa moc ked je elasticka?

zuzanka171
autor
25. jún 2015

@mimkad ak by si mala zaujem ja svoju predavam, malej sa nepaci ked ju nosim ani v satke ani v nosici :( takze je uplne nova, kupovana z netu. skusli sme ju asi 4x. ak mas zaujem poslem foto 🙂

za tu chvilku co som malu skusala nosit drzala pekne neposuvala nestahahovala sa, len to treba dobre uviazat 🙂 ja som bola spokojna. skoda ze sa nerada nosi... :-/

feist
25. jún 2015

@zuzanka171 ahoj, mne prisla Boba akurat vcera 🙂 a som zatial velmi spokojna. Mam 12dnoveho malého,ktory sa chce bez prestávky kojit a ničím iným sa nedal ukľudniť.vcera a dnes som skúšala šatku a zatial 100%uspech 🙂 z plaču po uspanie asi 5minut..konecne som sa najedla :D a teraz lezim a maly uz dve hodiny spokojne spinka na mne v šatke

feist
25. jún 2015

@zuzanka171 prepac,omylom som označila teba. Malo to byt pre @mimkad

mimkad
25. jún 2015

@zuzanka171 poslite na mimkad@azet.sk

zuzanka171
autor
25. jún 2015

@mimkad poslala som aj s foto 🙂

zienkalenka
27. jún 2015

@mimkad ak ju spravne dotiahnes, tak nepovoli a je stale pohodlna pre oboch. ja som bola nad mieru spokojna

majkalujza
22. júl 2015

Mozem sa opytat chcem si kupit boba wrap satku, kde najdem ako sa viaze ale viac sposobou.vopred dakujem

lucymim
27. jan 2016

Baby a nemate niekto tuto satku na predaj?

nikahzv
10. feb 2016

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť so satkou Monza? Aký je rozdiel medzi ňou a boba wrap? Ktorá je pevnejšia? Ďakujem

zofiac
19. mar 2016

Baby, tak rozmýšľam - malá má 4 mesiace a 6,5kg a stále mám Bobawrap ... sedí mi a aj malej sa páči a nemám pocit, že by vadilo, že pri tej váhe používam ešte elastickú. Proste mi pasuje 😉

janett2222
30. apr 2016

@lucymim ak este zhanas satku ja mam na predaj

majkalujza
1. máj 2016

Kupila som nakoniec manducu elasticku ..ale dik

brckava36
20. jún 2016

@janett2222 mas este tu satku? Aku a v akej cene?

janett2222
21. jún 2016

ajo
@brckava36 ahoj nie nemam uz je davno prec

sofkabarbie
4. jan 2021

Ahojte, a je Boba satka vhodna aj pre predcasniatko ktore ma teraz 2450g? Dakujem

miankass
12. máj 2022
miankass
12. máj 2022

3kg