Skúsenosti z babyšatkou

mama0204
3. feb 2017

Mamičky a ešte by som Vám bola vďačná za vaše názory a skúsenosti z babysatkou , uvažujem že si ju zadovážiť pre 2 mesačnú dcéru a neviem kde začať . Používam iba klasicky kočík a rozmýšľam či by mi to doma mohlo pomôcť pri rôznych činnostiach keď potrebujem mat voľne ruky , mala sa totiž rada nosí a chcela by som sa venovať aj potrebám staršieho . Ďakujem vopred za vaše rady , tipy a názory !!!

delmondo
3. feb 2017

Pridaj sa do skupiny Nosíme naše deti, tam ti baby poradia

meluela
3. feb 2017

@mama0204 ja by som bez satky najmä teraz pri 2 babatku asi neprezila 🙂
urobit ale neurobis vsetko - hlavne nebezpecne veci sa nedaju - vyskocit na stolicku, dvihat veci tazke hore, vriaca voda, smazenie, chemikalie, uzke priestory ... mne aj pri umyvani riadu zavadza, ale v manduce na chrbte sa to da
pre mna bola hlavne na uspavanie urcitu dobu ked to inak neslo
na prepravu kedze kocik vacsinou neznasa a chodniky + mhd su zle
da sa tak pozerat telka ak inak nie je cas
aj citat - sebe ci starsiemu dietatu

sante11
4. feb 2017

Kamoska nosi baby satku uz pol roka, mala je coraz tazsia a odchadzaju jej z toho krize. Ja si malu vozim po byte v malej bugine, mam ju tak aj pri vareni aj pri prechadzani z izby do izby si ju vozim tiez tak, zaspava kolisanim v kociku prikrytom deckou a na ozaj nudzove chvile, ked potrebujem ist niekde po schodoch, tak mam nositko, asi aj satka je na to ok.

kitty88
4. feb 2017

Vsetko o noseni a rady ohladom satiek ci nosicov najdes tu 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/1862/

mama0204
autor
4. feb 2017

Ďakujem Vám 🙂 musím to poriešiť lebo už dva mesiace je odchovaná na rukách a už nevladzem , mávam zimnice v noci od vyčerpania a chrbát ten z tej bolesti už aj prestal bolet 😂😂😂😅