Zimná zavinovačka alebo fusak pre januárové bábo?

martinkaog
4. okt 2011

Ahojte.... tak ja teraz riesim dilemu - druhe dietatko sa nam ma narodit v januari a ja vazne riesim, ci nam bude stacit do vanicky, pripadne do vajicka zimna zavinovacka alebo mame kupovat fusak???? asi sa skor priklanam k tomu fusaku, so zavinovackami nemam velmi skusenosti.......

m.i.r.i
4. okt 2011

ahoj..no ja napisem nasu skusenost.Nas drobec sa narodil 3 februara, teda tiez este do zimy.My sme prezili tie zo 2 zimne mesiace s takou specialnou kombinezkou-akoby fusak, ktora sa dala dat do autosedacky a bola teplucka...bola uzasna..( obrazok) ale..aj tak na dalsiu zimu som musela kupovat fusak, kedze drobec mal tych 10-13 mesiacov a tiez este len sedel v kociku alebo na sankach a to fusak potrebujes..takze moja rada- ano da sa aj bez fusaku, my sme toho prikladom, ale budes potrebovat fusak na buducu zimu a tak aby si neinvestovala dvakrat zbytocne..dobry fusak vyuzijes aj 2, mozno aj 3 zimy

nikita308
4. okt 2011

@martinkaog prvú dcérku som porodila v októbri, používala som von len fusak, na doma klasika zavinovačky (aj keď teraz nie je v móde ich používať, ja ich zo začiatku ešte budem používať) a teraz mám termín v decembri a plánujem to robiť tak isto...

zuzuzaa
4. okt 2011

mne sa malý narodil vo februári. Ja som mala taký malý kabátik pre neho, keď sme išli von do kočíka, obliekla som mu kabátik a dala ho do fusaka a na to prikryla s dekou. Vo vajíčku som mu dala tiež ten kabátik a dala ho do normálnej zavinovačky, ktorú som používala doma vo vnútri. A tiež som ho ešte prikryla dekou. Ja si myslím, že ten fusak sa ti určite zíde.

martinkaog
autor
4. okt 2011

Dakujem vam vsetkym za rady, myslim,ze ste mi to len potvrdili - fusak potrebujeme a vyuzijeme vlastne na viacej zím 😉