9,5 mesačný synček zrazu nechce žiadny príkrm

adka1992
7. aug 2014

ahoj maminky moj syncek od zaciatku zavadzania prokrmov papal vsetko co nespapalo jeho krasne mu chutila vsetka zeleninka, ocovie masko kasicky vsetko..... hlavne doma varena strava.... obcas som mu kupila aj hami prikrmy pretoze doma napr. hovadzinu nerobime inak to booo vacsinou teda domaca strava ....v poslednej dobre trosku viac kupovana no a zrazu mi posledne asi dva tyzdne nechce nic ledva do neho nieco dostanem cez obed aj to musi byt poriadne vyspaty aby nieco spapal ranajky velmi slabe cokolvek mu davam a vecera tie nechce ani kase ktore jedol doteraz max par lyziciek pred tym spapal celu plnu misku , ani gris, ani nic casto je nervorny .... uz mame 6 zubkov a ked sa rezali trvalo nieco podobne par dni ale toto je uz dlho. inak je kojeny a moje mliecko mu velmi chuti s tym problem nemam...mate s tymmto nejaku skusenost a ake mnozstvo spapaju vase 9 a pol mesacne detiacky na ranajky, obed a veceru???? inak mame 71cm a zhruba 9 kil....dakujem velmi pekne za vsetky rady a skusenosti pekny zvysok dna🙂

ganesh
7. aug 2014

U nas to iste. Mala zrazu prestala papat. Uz ma 13 mesiacov a da sa povedat, ze je len kojena 🙂 Pekne rastie prospieva, takze neriesim.
@adka1992

adka1992
autor
7. aug 2014

aj my pomaly viac kojime ako papame....kazdu chvilu si pyta prsnik

moni244
7. aug 2014

moja tkez mala toto a tiez som nevedela ze z coho, ale potom som zistila, ze nechce pomixovane jedlo, ale naservirovane tak ako my, cize napr. mala cestovina a na tom omacka, popucene zemiaky a nadrobno masko a tak som jej zacala davat take jedlo ake mame my ale vo verzii aby sa nezadusila

sharlotta
7. aug 2014

Moj syn to iste teraz ☹ U nas skor opacne, chce pomixovane, kusky nechce.

alu123
7. aug 2014

Ahoj, moja má skoro 11 mesiacov a presne to isté. Donedávna jedla všetko, aj to čo by ju zjedlo. A teraz už skoro nič. Naštastie som zistilla, tiež ako moni244, že nemôžem mixovať, postupne prechádza na naše jedlo - hlavne polievky, bez soli, bez všetkého, ale to aspoň zje. Vždy jej, ale varím druhé, ale nepomixujem - iba roztlačím - prípadne na väčšie kúsky nakrájam. Hlavne jej začalo chutiť, keď môže sama papať. Tiež je kojená

darty13
7. aug 2014

@adka1992 akoby som čítala o mojom Filipkovi, zo zaciatku prikrmovania ako tak papal. Pred mesiacom bol trosku chory a odvtedy je jedlo boj . Jedine co zje su kukuricne chrumky, a trosku ovocnej vyzivy. Inak sme plne kojeny 🙂

adka1992
autor
12. aug 2014

Ďakujem za vaše odpovede

matula123
24. aug 2014

môj syn nie je kojený, je na UM a prestal papať príkrmy. Čo mám robiť v takomto prípade? Už som vyskúšala všetko možné....Prosím poraďte.. ☹

adri27
31. aug 2014

@matula123 moja 6 mesačná dcérka je na tom podobne. je na UM mlieku a momentálne zje zo všetkého čo jej ponúkam max.2 lyžičky. idú nám síce zúbky, či to môže súvisieť s tým neviem, ale už to radšej neriešim. snád nám od hladu nezomrú 😉

matula123
31. aug 2014

@adri27 tiež si myslím. Určite by sa nám ohlásili, je to proste momentálne tak,ale určite to bude lepšie. 😲

matula123
24. sep 2014

@adri27 môže to byť aj zúbkami. Ale pokiaľ je malá spokojná a zdravučká, veru tak nerieš to, veď ona sa Ti rozpapá 😉