Jasličky Brnka Nitra - vlastné skúsenosti

carlitta
29. sep 2021

Ahojte mamičky, chcela by som dať malého do jasličiek Brnka, nemáte niekto s nimi vlastné skúsenosti? Počula som už aj dobré, ale aj zlé recenzie, ale staršieho dáta... Dajte mi prosím vedieť, ak s nimi máte nejakú skúsenosť. Ďakujem

zuzulka501
30. sep 2021

@carlitta ahoj ja tiež o nich uvažujem a nemám žiadne recenzie iba dobre od jednej znamej

carlitta
autor
1. okt 2021

@zuzulka501 ahoj, ja som tam dnes dala malého prvý deň tak dám potom vedieť ako sa mu páčilo

zuzulka501
1. okt 2021

@carlitta
@carlitta jejda budem rada ak my tam ideme budúci týždeň sa pozrieť od januára by mal malý nastúpiť je tam aj nejaký adapracny program ?

carlitta
autor
2. okt 2021

@zuzulka501 takže zatiaľ mám z jasiel zmiešané pocity, malý neplakal keď sme tam šli, lebo detičky veľmi ľúbi, ale domov šiel s modriny na nose a na riťke, tak dúfam, že ritku si len udrel niekde a že to nebolo z niečoho iného... a bol neskutočne hladný a smädný keď sme prišli domov, no to môže byť len sila zvyku v režime...a kedže ke ešte malinký a nerozpráva, tak nevie povedať ak je niečo zlé, uvidím ako to bude prebiehať budúci týždeň, potom dám vedieť,.

zuzulka501
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
2. okt 2021

@carlitta a aj vám volali alebo písali že ako malinký či neplackal alebo tak

carlitta
autor
3. okt 2021

@zuzulka501 nie, volala som tam ja asi 3x a pani učiteľka v tomto bola veľmi milá a ústretová a odpovedala mi na otázky, ale čo ja viem, tak rodičom všetko nepovedia, aby vraj zbytočne nepanikarili 😁, že deti potrebujú čas aby si zvykli na nový režim

nikky33
3. okt 2021

@carlitta mna by tiez zaujimalo ako ste spokojni 🙂 bola som tam par tyzdnov dozadu pozriet. Uvazujem, ze tam dame dcerku. Osobnu skusenost nemam, ale pocula som velmi dobre recenzie. Akurat sa nikde neviem dopatrat, ci si na tie jaslicky viem uplatnit prispevok od statu.

carlitta
autor
12. okt 2021

@nikky33 ahoj, ja som príspevok neriešila, takže ani neviem. Čo sa malého týka, tak už týždeň je doma chorý, ale to asi ochorel od staršieho brata. Keď som poňho chodila, ( bol tam zatiaľ 3x ) tak pomrnkaval vždy trošku keď ma zbadal, ale kým ma nevidel, tak sa pekne hral 😁. Zatiaľ som spokojná, uvidíme keď vyzdravie, že ako to bude ďalej pokračovať.

sandrish
12. jan 2022

@carlitta Dobry vecer, chcem sa spytat, ako ste spokojna s jaslickami? Dakujem🙂

carlitta
autor
12. jan 2022

@sandrish Dobrý večer, tak môj syn tam už chodí 3mesica. Začiatky boli náročné, lebo bol stále chorľavý, ale už si zvykol na detičky aj pani učiteľky a už sa tam stále teší 😊

sandrish
13. jan 2022

@carlitta dakujem krasne za odpoved❤