4 týždne + 4 dni a na scane nie je vidno ani gestačný vak

nikita32111
5. mar 2017

Ahojky baby prosím vás neviete mi poradiť stalo sa to niektorej z vás? Bola som na scane po dni meškajúcej ms povedal mi že by som mala byt 4tt a 4 dni no na scane nevidel nič ani gestacny vak 😔Myslite si že by to mohlo byt ešte skoro?mam za sebou jeden spontánny potrat v 7tt ajefno biochemické trhu 😔dakujem za každú odpoved

ivec16
5. mar 2017

@nikita32111 je to skoro nemusi byt este nic vidiet, musis cakat

nikita32111
autor
5. mar 2017

@ivec16 ďakujem moc za povzbudenie verím že ano

sibalka21
5. mar 2017

ak by si mala byt uz na konci 5tt, podla mna by mal byt vidno aspon gest. vak.... Ja som mala v 6tt uz aj babo ... Drzim palce nech je vsetko ok 🙂

petrapod
5. mar 2017

Nemusi byt este nic vidiet.

misinka0611
5. mar 2017

A doktor ako na to reagoval? Podľa mna este fakt nemusí nič vedieť, takze nemusíš stresovať zatiaľ nie je dôvod 🙂

genesis26
5. mar 2017

@nikita3211 tak ja som bola 5+00tt z lekára a nebolo tam nič vidieť a to som mala doma zbierku pozitívnych testov, tak ma lekár objednal až za 3 týždne a to už tam bolo aj srdiečko a všetko bolo Ok a teraz som 17tt takze nestresuj. Oddychuj a mysli pozitívne

moni244
5. mar 2017

A toto je dovod, preco sa nema chodit tak skoro

maria584
5. mar 2017

Presne tak súhlasím s @moni244 chodíte zavčasu doktorovi a potom sú ženy zúfalé.

dasaa
5. mar 2017

Je to skoro aby nie co dr videl .

tiumen
5. mar 2017

@nikita32111 ja som bola teraz v cca 6tt a bol zatiaľ len prázdny vačok (nedal sa ani zmerať - utz doktorke vypisal že aa nedá zmerať 😂) a na kontrolu idem zase za 2t 🙂

nikita32111
autor
5. mar 2017

Ďakujem Vám baby sla som preto lebo som v zahraničí a tým že som mala už jeden potrat a jedno biochemické tehu tak som pre istotu šla aby mi dal nejaké tabletky na udržanie dal mi ich sú na zvýšenie progesteronu v tele no len mi ešte robil testy z krvi či vôbec mi ich bude treba tak povedal že zatiaľ ich nemám brat že sa uvidí podľa výsledkov koľko mám progesteronu ja naozaj dúfam že ešte bolo skoro a do tretice všetko dobre ☺

misinka0611
5. mar 2017

@moni244 Súhlasím s tebou. Ja som išla tiez 6+1 tt. Som prvorodička a nevedela som či je to skoro alebo nie. Proste doktorka ma na vtedy objednala. Gestacny váčok bol aj bábätko v ňom, lenže zas nebola si istá či vidí srdiečko. Ano bolo skoro ale aj tak objednala ma zas o 2 týždne a 2 týždne som myslela na to, či bude alebo nebude bit. Druhýkrát by stačilo kľudne ísť aj v 8 tt. Nič by sa nestalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre