Ako často majú byť poradne od 32. týždňa?

mlil77
14. aug 2015

Ahojte baby, chcem sa Vas opytat ako často ste chodili alebo chodite do poradne od 32 tyzdna tehotenstva, pretoze ja som naposledy bola tento pondelok bola som v 31plus 6 v pondelok a najlbizsie ma objednali uz v nemocnici kde chcem rodit ale az na 10 september. Nemali byt od 32 tyzdna navstevy raz za dva tyzdne ? sa mi zda ze ma az moc neskoro objednali to uz budem v 36 tyzdni.........som prvorodicka nemam s tym skusenosti, dakujem za rady.

nadkaha
14. aug 2015

@mlil77 ahoj,v tomto obdobi som chodila kazde dva tyzdne,a od 36 tt kazdy tyzden 🙂 ale ja som bola rizikova obe tehotenstva ... Neboj Dr. vie co robi 🙂

mucino
14. aug 2015

ja som v 34tt a objednal ma na 2.9. a bola som minuly tyzden v stredu,tiez som sa zacudovala ze to az po mesiaci,povedal mi ze nemam ziadne problemy tak netreba. Tak verim ze nebudu.....

diana20
15. aug 2015

Má sa vraj chodiť každé tri týždne a od 36. častejšie, asi každý týždeň,alebo každé dva.. Dovtedy ale každé tri a doktor to môže zmeniť podľa tvojho stavu. Aspoň tak som čítala, lebo kamarátka tiež chodí každé dva týždne a mňa objednai až o mesiac.. Tak som si zisťovala trošku :-P

mlil77
autor
15. aug 2015

vdaka, ja som si myslela ze ma objedna o dva tyzdne, bola som prekvapena ze az 10 septembra a kedze mam dva terminy jeden na 29.9 a druhy na 6.10 tak mi to pride tak moc neskoro, keby som sa mala riadit prvym terminom tak to bude necele 3 tyzdne pred porodom moja najblizsia poradna a kedze zena moze aj dva tyzdne skor rodit tak to moze byt aj tyzden pred porodom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre