Ako povedať manželovi, že som tretíkrát tehotná?

monika98
30. apr 2015

Ahoj žienky zistila som ze som treti krat tehotna a neviem ako mam to povedat manzelovi ked on tretie dieta nechcel a rodine mam zmiesane pocity neviem co robit na potrat nechcem ist ked vidim moje dve krasne baby neviem ako zareaguje aj rodina neviem co povedia mam strach

eri28
14. máj 2015

@monika98 neboj sa vsetko bude dobre.Jasne ze teraz sa nosi jedno dieta max.dve a tri su zataz.Kamoska ma tri baby a super len trosku zataz pre mamu ale inac podla mna svetove.Drzim ti palce.A tvoj ked nechcel potomka mal sa chranit ty alebo on to mu jasne vysvetli, ked bude nervozny na plodenie deti musia byt dvaja cize nie ze tvoja vina.Aj suhlasit spotratom musia dvaja ked nesuhhlasis nech sa zmieri s tym alebo nech si trhne nohou.Caka ta krasne obdobie tehotenstva tak si ho uzi a nestresuj, kasli na rodinu, ked vies ze nepomozu ani necakaj pomoc a chran si svoje dieta v brusku, je to maly zazrak.

kliara
14. máj 2015

@monika98 - Monika, tak ako? Dlho si tu nebola.

badimeria
21. máj 2015

Aj ja som zvedava 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre