Asi som tehotná, naši ma zabijú. Koľko stojí potrat?

hilduska96
22. aug 2012

ahojte, som fakt zúfala, pravdepodobne som tehotná, ale nemôžem to nikomu povedať, lebo mám fakt prísnych rodičov, ani nevedia že niesom panna. Neviem na koho sa obrátiť a neviem čo robiť, menzes nemám týždeň a test mi vyšiel pozitívny :( asi .........ja neviem , koľko stojí potrat, nevie niekto? ďakujem za odpovede som fakt zúfala

briketa
16. jún 2013

ja citam: som tehotna a nasi ma zabiju, kolko stoji pohreb... 😅

hviezdicka111
17. jún 2013

@briketa tak toto si dobre precitala 🙂 pobavilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joy23
17. jún 2013

@briketa Dakujem, zienka, velmi si ma pobavila,...hned mam krajsi den

mamulka211
1. jún 2014

hilduska: aky problem, postav sa na E55 a zarob si na potrat, ved ti to nerobi problem, ci?

tecko28
1. jún 2014

DIEVCA ZLATE sibe ti? Existuje milion institucii, ktore ti pomozu v tejto situacii a dieta mozes donosit..Ak chces napis mi internu postu a skontaktujem ta s forom zivota. A teraz kludne....Zivot je dar. Mozno sa vasi budu hnevat, ale po pociatocnom soku a predychani ti pomozu. Mas este dost casu poriesit s rodicmi a potencialnym otcom ci si drobca nechas, alebo ho das na adopciu rodine, ktora mozno "nema to stastie" , aby mohla mat deticky.

tecko28
1. jún 2014

esteze je to stara tema :D nevsimla som si

zuzanarichard
1. jún 2014

nevieš,ktorý je otec????ježiš,sory,ale buď si taká tupá,alebo si robíš srandu a skúšaš,kam sa tu až dá zájsť???prestávam rozumieť tejto stránke,to už sa tu ozaj rozoberajú aj také súkromné veci???

ingridaterezka
1. jún 2014

Akože nevieš spočítať čiarky? Dve znamená pozitívny...Hlavne že iné veci ovládaš.

smajlik323
1. jún 2014

haaaloooo nevsimli ste ,ze tema bola minulý rok ?

dr_janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dodaaaaa
28. júl 2014

Už dlho sa snažíme mať bábatko a nedarí sa nám...naozaj ak máš problém, napíš.. satya@centrum.sk

lusswinki
30. júl 2014

@dr_janka temá je stará jak traky... ale aj mňa by zaujjimalo ako to všetko dopadlo, čoš sa asi nedozvieme... Je to ironia... Žena túžiaca po dieťatku neotehotnie a 15ky ani nevedia ským...
Nechápem ženy, pubertiačky, ktoré idú na potrat... veď existuje množstvo žien, ktoré by si adoptovali dieťatko....
Ja v 15tich som mala večierku do 20:00 😀

kaktusik007
30. júl 2014

@lusswinki ja este lepsiu - v lete do 20, ale v zime podla svetla... cize kludne uz aj o 16tej som musela byt doma v decembri 😀 😀 😀

lusswinki
30. júl 2014

@kaktusik007 No to hej... takto to mal moj najstarší brat... No možno sme mali prísnejšiu výchovu, ale aspoň naši rodičia nemuseli riešiť také veci v našej puberte... Ja si pamatám, že keď som niekedy prišla neskoro, tak som mala zaracha, ale neľutujem :-P

bosorica
7. aug 2014

som nešťastná,dcéra porodila na 16 rokov,chlapček má 2,5roka a pred 6 dňami som sa dozvedela,že v januári mala potrat a teraz ja znova tehotná a ide znova na potrat.ona si neuvedomuje,čo robí,koľko žien nemôže mať deti a čaká roky na adopciu,moja vlastná dcéra je krkavčia matka,pri tom všetkom nemá ukončený 3.ročník na strednej,mala robiť opravnú skúšku v auguste a ako by to nestačilo zbalila veci a odišla z domu aj s malým k frajerovým rodičom.V októbri bude mať 19.rokov.Neviem,čo ďalej,deti si nevážia ničoho.Moji rodičia vypiplali chlapčeka,s ktorým neviem,čo zamýšľala vykonať,keďže v 7.mesiaci sme sa náhodou dozvedeli,že je tehotná,vraj že má cystu,kedˇže brucho nemala.Asi ma porazí čoskoro.

mysicka36
8. aug 2014

@bosorica málo si ju tĺkla 😒

nikawero12
8. aug 2014

@bosorica nehnevaj sa, ale nechápem tvojmu zmýšľaniu. Teba netrápi to, že aké zdravotné problémy môže mať tvoja dcéra vďaka dvom potratom v krátkom časovom rozmädzí, ale morálna dilema, že iné ženy nemôžu mať deti? Čo ťa tam po iných ženách, mala by si si v prvom rade riešiť svoju dcéru.

bosorica
18. aug 2014

@mysicka36 ja som urobila tiez veľa chýb v živote,priznávam,na výchovu dieťa treba oboch rodičov,hlavne pevnú otcovskú.Mojím myslením som sa dopracovala k tomu,že mňa aj mojich rodičov nerešpektovala od 10 rokov,robila si čo chcela,mala všetko aj to, čo druhí nie,nikdy som ju nebila,stále odchádzala k svojim pofiderným kámoškam.Nepomohol ani pohovor,ani psychologička,vraj jej máme dať pokoj,lebo si niečo urobí,kradla nám peniaze ,mne aj mame,nemám jednú pokladničku,ani druhá 9.ročná dcéra,jej sestra,raz sa začala obliekať do čierneho,chodila bez duše-EMO,dočítala som sa na internete,urobila som cirkus,ešte si dala povedať,každý mi vravel,že moja dcéra zle skončí,len ja som ju videla ružovo,že je to puberta,raz si uvedomí svoje zlé chovanie,no nestalo sa.Dnes môžem povedať,že som porodila monštrum,ktoré asi netreba ľutovať,nemá zľutovanie voči mojej mame,ktorá sa celý život stará,dokonca aj o jej malého a teraz si ho nezaslúži ani vidieť,lebo sa sbalila a šla bývať k frajerovi a jeho rodičom.Školu má na háku ukončiť už len rok,rodičovský má len do decembra a jeho strana to vetko podporuje,tak,čo si ju nevezme?Nie,moja dcéra radšej bude chodiť každú chvíľu na potraty 18.ročná a dokedy?Je to choré a zvrátené ako ona.Mala som byť prísna ako moji rodičia na mňa,aj ju zbiť,keď trebalo,keď som to nedokázala.Moja chyba,už je neskoro.Najviac ma bolí,že sa rúti do záhuby a ešte o tom ani nevie.Jedno je pravda,treba zabrániť zlým kamarátkam hneď na začiatku,oni sú dobré a my rodina zlá.

bosorica
18. aug 2014

@nikawero12 No keď mňa netrápi moja dcéra,jej zdravie,tak potom už asi nikoho,kto toto neprežil so svojím dieťaťom toľko ponaučení,dohováraní a len do vzduchu,každá matka a otec je pyšný na svoje ja-dieťa,keď sme ju neraz hľadali 4,5,6,7,......hodín sa flákala a kto má väčší strach o svoje dieťa,keď nie matka,v snách som ju videla podrezanú,zneužitú a ona sa ráno zjaví akoby nič a ešte ona je na koni.Kto to nezažil,mne nemôže nič hovoriť.Mne nejde o to,čo druhí povedia,je to ešte zmýšľaním decko a s telom ženy a veľmi mladá na to aby videla,čo jej hrozí.Ja som videla zomierať veľa ľudí,aj som s nimi bola pri poslednom výdychu od babätiek po starkých,viem čo je život,kolˇko ráz som nechápala prečo?Naučila som sa s tým žiť,že jeden sa narodí,druhý zomrie,vážim si život,je to krásny dar a moja vlastná krv-dcéra si ním zahráva,všetko je ok,kým sme zdraví.Oslabená maternica,psychika,to vedia ženu zničiť a nie dieťa.Milujem svoje deti,mám 3,ale tá jediná si neváži ničoho a nikoho ani seba,nedá sa jej pomôcť,nepočúvne,keby ma hneď porazilo.

maaaria3
18. aug 2014

@hilduska96 Ty si robíš srandu?

niki101988
18. aug 2014

@nikawero12 Myslím, že @bosorica si veľmi dobre uvedomuje čo jej dcére hrozí ale ako vravím debilovi nevysvetlíš.
Nikdy nezabudnem ešte ako šudentka na praxi prijímala som ženu na potrat, z lekárskej indikácie, celý príjem preplakala.
Potom 19ročnú šťandu, ktorá šla na 3potrat doma mala 3 ročné decko, vieš čo nebolo mi jej ľúto ani trochu a ak by aj ostala neplodná bolo mi to jedno. Rodičia jej platili najlepšie školy a dcérka sa nechala zbúchnuť kde sa dalo a potom už ju hrdinstvo prešlo a chcela TO mať z krku. Dieťa vychovávali rodičia a ona potraty brala ako antikoncepciu
V tom čase som mala dva spontánne potraty za sebou a dala by som čokoľkvek za dieťa.
Lenže keď si v tom kolotoči a vidíš tie tváre a to sebavedomie, tie baby niektoré si to neuvedomujúa je im to jedno

miskaie
18. aug 2014

Chcela by som vediet kolke z vas mali sex az po 18tke ??!! :D :D :D panny marie !! :D

sono2
2. sep 2014

@hilduska96 veriaci rodičia čo ťa vyhodia z domu 😕 to čomu potom veria, keby ti toto urobili?

sense
2. sep 2014

@miskaie mozno to vyznie blbo ale ver tomu nie kazda sexuje pred 18 a nemusia byt ani veriace

miskaie
2. sep 2014

@sense ja neviem kde vidis ze som pisala o kazdej ;)

matkamirko
2. sep 2014

@sense asi tak 🙂 sa mi rata, ako si kazda, ktora pomaly od 15-tich sexuje mysli, ze neexistuju take, co nie. Pravda je niekde medzi, a dievca je o to ziadanejsie, vazenejsie, cim dlhsie pocka.

mima4
2. sep 2014

@miskaie
nakolko som toho nazoru, ze take veci patria az manzelovi, tak ja som mala po 18tske 😉 a nelutujem...

sense
2. sep 2014

@miskaie tak sa opravim nie KAZDA ale urcite velmi velke percento......a to ze ma nejaka sex az po 18 neznamena ze je panna maria alebo nie co zmeskala, ale aspon nemusi na fore vyplakavat ako ma 16 a musi na potrat lebo rodicia ju zabiju.....

katarinka289
10. sep 2014

@miskaie ja...a o nic som neprisla.Nemusela som sa v 16tich strachovat,ako moje spoluziacky ci dostanu menstr.,alebo nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre