Býva mi nevoľno, no nezvraciam. Môžem byť tehotná?

aduska4892
23. máj 2020

Čaute pred cca 2 týždňami som mala nechránený styk myslím ze to boli aj plodné dní.. S manželom by sme chceli babo.. Menzes som mala normálne pred mesiacom.. No pociťujem taky tlak v podbrusku, býva mi dosť nevoľno no nevraciam. Mam taky hustý biely výtok ale menzes mam az za 4 dni. Myslíte si, že by som mohla byť v tom? Počkať na menzes ci si mam urobiť test? Lebo už sme boli sklamaní viac krát a nechcem to uponáhľať.

helcanw
23. máj 2020

Testovat až po vynechani menzesu.

aduska4892
autor
23. máj 2020

@helcanw ďakujem za odpoveď no mohlo sa postatsit?

olino17
23. máj 2020

@aduska4892 vzdy sa moze postastit ak mate nechraneny styk pocas plodnych dni

sense
23. máj 2020

Pockaj na ms a ked nepride testuj.... sanca je 50/50

monky123
23. máj 2020

@aduska4892 ja keď som bola tehotná s malou.. tiež som cítila, že sa mi blížia moje dni, no neprišli nakoniec.. a keď mi vynechala menštruácia po 4 dňoch som si urobila test a boli tam 2 čiarky.. držím palce 😉❤️

skippy7
23. máj 2020

@aduska4892 no ak chceš vedieť na čom si a nechce sa ti čakať (ja by som asi nevydržala), tak testuj, citlivy test už by ti mohol ukazať aj pred menzesom, držím palce😉

helcanw
23. máj 2020

@aduska4892 tak nám sa pošťastilo cez menzes, takže ja už nič nevylučujem 😂 ale keď som aj ja bola veľmi nervózna a nevedela sa dočkat dvoch paliciek testovala som až na 12 deň od meškania aby som nebola sklamana. Samozrejme niektorým babám vyšiel test pozitívny aj pred očakávaným menzesom, je to individuálne... Držím palce aby to vyšlo aj vam 😊

aduska4892
autor
23. máj 2020

@monky123 ja práveže necítim že by mi išli moje dni.. Skôr cítim nevoľnosť a únavu.. A ďakujem

aduska4892
autor
23. máj 2020

@skippy7 no je to odvtedy cca 2 týždne tak snáď by to test mohol ukázať tiež som nedockava preto som sa chcela opýtať

sandrika1986
23. máj 2020

Testuj az o par dni, pockaj este.

skippy7
23. máj 2020

@aduska4892 ak si pred ms,tak skus test ráno...ja ked som chcela oteh., tak som chcela čim skor vediet, aj keby som nebola, nech viem a neživím v sebe tu nadej, ked bol negatívny, s kľudom som už vedela, že ms príde...

skippy7
25. máj 2020

@aduska4892 ako? Testovala si či čakáš ešte?

aduska4892
autor
26. máj 2020

@skippy7 ešte čakám menzes zatiaľ nikde, počkám ešte deň dva a spravím test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre