Čaj z ostružiny malinovej na uľahčenie pôrodu

laptopka007
9. aug 2013

Ahojte chcem sa spýtať na čaj alebo listy z ostružiny malinovej.Počula som že ked sa pije 2-3 týždne pred pôrodom tak ulahčuje pôrod.Má niekto skúsenosti s týmto čajom?dakujem

dejka77
9. aug 2013

Ahoj, ja som ho pila pred porodom. On ma pokial viem pomoct aby si sa rychlo otvarala. Prvy porod som mala fakt rychly, aspon na prvorodicku. Druhy bol sice dlhsi, ale tam boli okolnosti ine. Myslim, ze mi ten caj pomohol.

katkanova
9. aug 2013

co ja viem je to tonikum a preto pozitivne ovplyvnuje kontrakcie maternice. ja som ho pila a porod trval 2.5 hodiny, ale robila som okrem toho este vselijake ine cary mary a ktovie ktore z nich zafungovali ...

luciannka83
10. aug 2013

ja som ho pila a vôbec mi pri otvárani nepomohol. rodila som 10 hodín.

barbishkamiracle
13. aug 2013

Ahojte, ak by ste mali zaujem prave o takyto druh prednasky - Lahsi porod - fytoterapia, homeopatia, aromaterapia...odporucam prednasku v nasom studiu a tiez by som vam rada dala do pozornosti skvelu vec 🙂 - Maternitycare Saturday 2013 - prva tehotenska prednaskova sobota

adka12
13. aug 2013

Baby a ten čaj zapeká, takže ak máte problém so stolicou, nepila by som ho 😖

uankab
13. aug 2013

@laptopka007 , ja som ho tiez pila... ci pomaha neviem, dcerka bola narodena 11 dni po termine a porod trval 16 hodin.. ale vraj je dobry na posilnovanie maternice 🙂

martina1305
13. aug 2013

ja som ho pila a mala som dobry pôrod...tak myslim, ze aj cajik k tomu dopomohol

martina1305
13. aug 2013

mna cajik nezapekal. staci papat dostatok suroveho ovocia, zeleniny, ovsene vlocky a crevo bude ok

adka22
13. aug 2013

ja som pila az teraz pri druhom a porod bol super neviem ci kvoli cajiku alebo by bol taky aj bez neho.dalsie dieta neplanujem ale keby ano tak by som ho pila zase a este plus som jedla lanove semienka.A velmi pomoze spravne dychanie a pracovanie pre kontrakciu a nie proti nej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre