Čínsky kalendár počatia

vatiky
7. jan 2013

Ahojte dievčatá, aký máte názor na čínsky kalendár počatia? Vyšlo Vám to alebo nie? Veľmi ma to zaujíma, zatiaľ v mojom okolí to vyšlo všetkým, len švagriná teraz podľa neho mala čakať dievčatko a prvé sono doktor povedal, že bude dievčatko a teraz druhé, že bude chlapček...pri jej prvom tehotenstve sa doktori sekli na plnej čiare. Trikrát povedali, že čaká dievčatko a bol chlapček. Ďakujem za odpovede...

tadaminka
14. jan 2013

jaj a este aj teraz mi to vychadza ze by som mala mat dievca a doktorka na ultrazvuku videla pipika

nikolka2
14. jan 2013

Aj mne to vyšlo 2 krát 😀

ingrid16
14. jan 2013

prveho mam chlapca, sedi to . a druhe mi vychadza dievca. ale to si este musim pockat na sono.

henikav
14. jan 2013

Ja som robila chybu ze som pozerala podla mojho veku a tak mi to nevychadzalo, ale treba to zmenit podla lunarneho veku a potom mi sadli obe tehotenstva na 100%. Podla lunarneho veku mam totiz o rok viac 😠

suzanas
16. jan 2013

@redhairy
@henikav
najprv som to pocitala zle...az ked som si pozrela video ako sa to ma robit, tak potom som to pochopila. stravila som na tej stranke asi 3/4 hodinu 😀 Tiez mam podla lunarneho veku o rok viac...a vychadza nam dievcatko...skusala som aj test seba, ked som zadavala moje pocatie a datum narodenia matky, vyslo ze moja mama bude mat dievca a som tu - v plnej krase ... takze dufam, ze to vyjde aj mne 😀

vatiky
autor
27. jan 2013

🙂 aspoň, že ti vyšlo, čo si chcela.Ďakujem za odpoveď.

vatiky
autor
27. jan 2013

@henikav 🙂 Ďakujem za odpoveď.

liviapeto
26. feb 2013

ked som pocitala podla normalneho veku, tak to vyslo, no podla lunarneho veku mal byt maxim dievca 🙂

marcika01
18. máj 2013

aj mne to vyšlo pri synovi, ale podľa môjho normálneho veku...podľa lunárneho mi vtedy vychádzalo na celý rok dievča 🙂

petula8
8. júl 2013

mne to vyšlo pri prvej aj druhej dcére

paparkam
9. júl 2013

Aj mne to vyslo pri obidvoch detoch 🙂

sbear
15. júl 2013

mne vyslo pohlavie moje aj bratove podla narodenia mojej matky a nas ako jej deti

http://www.chinesegenderchart.info/gender-calcu...

denisska10
30. aug 2013

Ja som mala podľa kalendára mať dievčatko, a dnes mi doktor oznámil, že to bude chlapček 🙂 takže v mojom prípade sa to nepotvrdilo, a ani to, že keď čakáte chlapca máte mať chuť na slané, mne chutí najmä sladké 🙂

mandy29
31. aug 2013

@denisska10 ale nepočítala si si svoj skutočný vek? ja som si doteraz myslela že to ide podla skutočného veku, a to som mala mať dievčatko ale teraz ked som pozrela ako to funguje tak mi to vyšlo, mala som mať chlapca aj tak bolo a teraz mi zas vyšiel chlapec tak uvidíme či sa trafí aj tento krát

denisska10
1. sep 2013

@mandy29 skúšala som aj takým aj takým spôsobom a nevychádza 🙂 myslím, že to na sto percent fungovať ani nemôže, je to len naša chcená poverčivosť 🙂 škoda, lebo som si pri ďalšom bábätku chcela vypočítať dievčatko :DD

bocjanka
1. sep 2013

Nám to nevyšlo

lin123
1. sep 2013

nam to nevyslo, ale dvom kamoskam ano.

labutienka6
21. aug 2014

nevyslo

pauliesivackova
27. aug 2014

Ahojte kočky, ak neviete zistiť pohlavie bábätka ponúkam vám overenú metódu (žiadna ezoterika, luna ani nič) ale podľa vašej a partnerovej krvi... Za veľmi priaznivú cenu čo vás nezrujnuje a aspoň 50 spokojných zákazníčok. V prípade, že som nemala pravdu vrátim vám peniaze! 🙂

marianna222
8. sep 2014

vela mamiciek si pocita svoj skutocny vek, ale tam sa ma vypocitat lunarny vek matky a mne to vyslo v oboch pripadoch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre