Kedy je vidno plod na sone?

lara0000
23. apr 2012

Dobry chcem sa spitat kedy je vidno plod na sone.moja poslena ms bola 3.3.potom sme sa s priatelom pokusali o babetko ked som si robila test tak mi vysiel ze som tehotna ale ked som prisla k doktorke povedala ze to este nieje vidno a tak mi zobrala krv, krv bola pozitivna. ale ked som prisla o 2 tyzdne povedala ze uz som v 8 tyzni je mozne aby to predtym nevidela?dakujem za odpoved

karamel
23. apr 2012

Je to mozne ze to este nevidela🙂

ludka140281
23. apr 2012

ano je to možne,nestrachuj sa,všetko bude ako má 😉 vydrž ešte chvílku

katren
23. apr 2012

a v com ti mame akoze poradit?????
nemusela vidiet

perlaoceanu
23. apr 2012

ano je to mozne. Na sone si bola prilis zavcasu, preto sa nedalo odlisit ci ide o plod alebo nie. Ak bola krv pozitivna, tak si tehotna 🙂

michaelka5
23. apr 2012

mne moja stara doktorka vypisala matersku knizku a este sa ani nekukla ze ci som v tom...len na zaklade meskania ms...samozrejme ze som nebola tehotna🙂...tak som zmenila doktorku a ta videla o dva roky neskor moje prve tehu uz v 5tt 🙂...asi ma ta tvoja slabe sono🙂, ale sak neries, hlavne ze si v tom a mas to potvrdene...a GRATULUJEM!

anjelicek26
23. apr 2012

Pokial ma fakt stary ultrazvuk, nemusela vidiet nic.

ibajeho
23. apr 2012

Je to mozne, mne byvalo zle dva mesiace a nevedela som ze som tehotna pretoze na uzv som bola v siestom tyzdni a ono sa to vidi az koncom 8 tyzdna ten plod , a tak si ma posuvali doktori medzi sebou az mi hovorili ze asi mi vyoperuju slepak lebo nevedia co ine by to mohlo byt a tak sa moja mama nastvala a dala mi spravit tehotensky test a vysiel pozitivny takze ziaden slepak sa nekonal a ani ziadne ich nezmyselne dohady co za choroby to moze byt 😀
Pozdravujem tymto nase slovenske zdravotnictvo 😀 😀 😀

nasta197
23. apr 2012

Ahoj ja som isla na ,,tušáka,, bez testu.... k doktorovi a oznámil mi že som tehotná týždeň 🙂)

graceful9
23. apr 2012

ja som mala 4.3. poslednú minullý rok a 11.4. som bola na sone a malá mala už 5 mm 🙂 ale tak asi si šla ešte skoro ozaj 🙂

matkamatko33
2. máj 2012

podľa mňa to vidno hned, ja som mala poslednu MS 27.3 a teraz 30.4 som bola na sono a malicke ma 3,2mm je uplne droblinke len taka mala bublinka..ale videl to ...a povedal ze nema este ani 3 tyzdne... 🙂

iwesska
2. máj 2012

Ja som zistila ze som tehotna v 5tt, volala som Dr. a mi povedala sestricka, nech pridem az o 3 tyzdne, lebo ze Dr. tam aj tak nic vidiet nebude. Takze az od 8tt sa da zachytit na sone.

soldi
2. máj 2012

od hcg 1000 vidno bublinku na sone 🙂 hcg sa orientacne kazdy druhy den zdvojnasobuje, takze staci pocitat. kazdemu vidno v iny den. a zalezi aj od sona.

@matkamatko33 nie, nie je vidno hned. 🙂

veselavrba
2. máj 2012

Ahoj ja som v 8tt a dnes som bola na ultrazvuku a bola tam vidiet.Ma uz 10,5mm ale tebe to nemusi byt vidiet.Ako ktorej.Mne videli jedno a teraz pojdem o 2tyzdne zase lebo mi vlozili 2 a nevedeli mi povedat ze ci tam je aj to druhe.

amulienka
2. máj 2012

ano je to mozne, tam je akuat tak plodovy vak vidno ale babo este tazko

majcika
2. máj 2012

mne malu videl dr. v 6 tyzdni a v 8 sme uz mali srdiecko, ale moj ma spickove sono

fomarik
2. máj 2012

mne bolo vidieť presne na 27 den po IUI...teda po oplodnení, ale akcia srdiečka ešte nebola...tá bola až v 7 týždni potvrdená.

fifitko25
2. máj 2012

ahoj, nám bolo vidieť v 6tt už aj plod aj srdiečko 😉

renka2524
19. apr 2013

pekny den,prosim poradte mi som strasne zufala,,9.3.2013bola moja posledna mnzs,,bola som vcera u gyn ta mi povedala ze som max v 5tt,,vsetko pekne porastlo dutinka ma 1.27.aj vacok tam uz je lenze srdiecko este nie doktorka povedala pockat este 4dni a potom zase na sono ze to by us malo byt vidno,nieje to nejako skoro???dakujem

babatko123456
27. sep 2013

5 tyzden od poslednej menstruacie je na sone vidiet uz gestacny vak, bez zltkoveho vaku, 6 tyzden je vidiet uz aj zltkovy vak a na konci 6tt tie stastnejsie mozu registrovat akciu srdca na sone...My sme to stastie mali az v 7tt.Prikladam odorny clanok a popis kazdeho tyzdna od poslednej menstruacie co sa deje v tele zeny.Ak si to pozorne precitate, iste pochopite...Nam to sedi presne,ale ze uplne🙂)http://baby-web.topky.sk/vyvoj-babatka.aspx

zvolsiinylogin
21. jan 2014

baby, ja som mala poslednu 9.12.2013...dnes som bola na sone, co je 21.1.2014,videl bublinu = zltkový vak 3mm,gestacny vak = 12mm, a zaklad embrya = 1.2mm...podla sona som 5+3 priblizne, podla poslednej menzes som 6+1....o tyzden kontrola....ale za 1 mesiac 3mm plodik? no neviem, kde je chyba..

vydrnik
11. apr 2014

u mna bolo zistené tehu.v 5tt a aj na USG bolo vidno.len taká malá fazulka

verka277
3. nov 2014

Dnes je presne 7tt +0 podla ultraz. a stale je vidno iba vacok bez plodu.Objednal ma o 4 dni na dalsie ultraz.Myslite,ze je sanca,ze by tam bola aspon mm bodka?? Som uz zufala :'( Mate s tymto prosim vas niektora skusenost? ☹

patka33
16. feb 2017

@verka277 ja mam teraz taky problem ako si dopadla ?

verka277
17. feb 2017

@patka33 no,bohuzial ,ja som dopadla kyretazou.Stale nic.Hcg sice stupalo,test stale pozitivny,vacok rastol ,ale plod nikde :(.Bezplodove tehotenstvo.Ale presne o sedem mesiacov som zistila,ze som tehu.Neisla som k lekarovi skor ako po 8tt vtedy som.zistila,ze som tehu.Myslim,ze som isla v 10,alebo 11 tt.Bala som sa,ze pojdem skor a zasa bude "prazdno".Ale nastastie,tak ako vraveli dr.po kyrete,ze moja maternica je cistucka a pripravena na ukazkove tehu a aj tak bolo.Porodila som dcerku 4700g a 54cm 🙂 ,.Ja som bola velmi zahlienena z antikoncepcie,brala som ju 10r nonstop.Myslim,ze mozno preto nemal plod moznost a nejakym sposobom vyvijat.Neriesila som po kyrete otehotnenie,prerabali sme dom,tahala som sa s moznymi tazkymi vecami a aha ,udrzal sa drobec.Ked to ma byt,tak je to potom ukazkove.Chcem tym povedat,ze asi by som brala tazsie,keby som prisla o babatko o plod.Ale vlastne,rastok vo mne prazdny vak,samozrejme,ze som po kyrete plakala cely den,ale preslo to,bol to este jeden z tych lepsich pripadov,ako to,ze by som uz prisla o babatko.Pozitivne myslenie a vsetko bude super.Neboj.Ale mozno.to tvoj pripad nebude,stalo sa,ze sa bodecka ukazala po nejakom case.Preto som ja isla aj neskor k lek.,ked som otehot.,nechcela som prezit nanovo ten stres,ci sa objavi,alebo nie.V ktorom si tyzdni?

patka33
17. feb 2017

@verka277 ja sama neviem v ktorom podla kalendara ms a aplikacie by som mala byt 7tt ale kedze som mala ovu posunutu o 4 dni tak neviem dnes idem na ultrazvuk

ikonica
17. feb 2017

@patka33 to uz bu malo byt vidiet... Aj srdiecko ;)

verka277
17. feb 2017

@patka33 drzim palce,aby sa fazulka ukazala,zalezi aj na tt,aj od lekara a kvalite sona,ked ides v skorsom stadiu.Daj vediet,ako si (ste) dopadli.

patka33
17. feb 2017

@verka277 dakujem dnes by som mala byt v 6tt3d asi tak nejak

patka33
17. feb 2017

@ikonica tebe bolo kedy vidiet plod?

ikonica
17. feb 2017

No v siedmom uz lekar hovoril o zivej gravidite... Len priamo na srdce nepoukazoval... Dal mi aj obrazok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre