Mám chuť na mäso a šunku. Bude to chlapec?

zuja14
24. sep 2014

Vždy som bola na sladké, a teraz naň mám chuť len občas, teda skoro vôbec. Keď som hladná, tak skôr mám chute na šunku, mäso, polievku, zeleninu... Hovorí sa, že ked je chuť na sladké, bude to dievčatko, ked chuť na kyslé, slané, tak chlapec. Viem, že je to naozaj u každej ženy individuálne, no predsa len by ma zaujímalo, či sa tu nájde niektorá z vás, ktorej v tehotenstve zachutilo mäso, šunka a naopak sladké velmi nie a čo sa vám nakoniec narodilo 🙂

bonaqa2013
24. sep 2014

U mňa to neplatí. Pri 3tehu sme mysleli na 99 perc. že chlapec a bolo dievča. Chodí do 1 triedy a maso neskonale miluje od malička. Tiež som stále jedla klobásy keď som bola tehu aj keď som kojila.

lucika20
24. sep 2014

zajedanie zavinačov marshmelow patri k dievcatku alebo chlapcovi?ja som jedla meso, sladke, slane, vsetko co mi prislo pod ruku (teda na dosah ruky) a mam dievcatko a papa vsetko ako ja v tehu

terezka1947
24. sep 2014

pri prvom chlapcovi som jedla uplne normalne ako aj predtym...a teraz,pri druhom...by som rada jedla cokolvek ,ale skoro zo vsetkeho mi je tazko...to je individualne...nemyslim,ze je to chlapcom alebo dievcatkom v brusku

ematko29
24. sep 2014

ja som na začiatku tehu mala strašne velkú chuť na domácu pašteku a na mäso trvalo to do oho 4mesiaca a teraz jem ako normálne chutí mi všetko a budeme mať dievčatko.

crystal333
24. sep 2014

tak ja hned na zaciatku som jedla, mandarinky na kila, potom tresku na ranajky ,obed a veceru ,nejaky cas🙂 Neskor som sa pustila do sunky ,a masa bez vsetkeho,napriek tomu ze dovtedy som moc maso nejedavala. Jogurty vôbec, sladke tiez moc nie, a výsledok bol chlapcek🙂

atika11
24. sep 2014

mne chutilo maso,salamy,klobasy a slane všeobecne a mame chlapčeka.

junova
24. sep 2014

Keď som čakala prvé dieťa, mala som stále chuť na keksik mätu a čokoládové mliečko a bola to krásna baba a keď som čakala druhé, mala som chuť na slané chipsy a bol to krásny chlapček;)

vroni
24. sep 2014

Tak ja som pri prvom jedla cokolvek masove na kila, kysle uhorky boli super a cokoladu som polievala Tabascom (mliecnu) a je to dievca. Pri druhom som zrazu mala sialenu chut na chlieb, halusky a spol. (ktore za normalneho stavu nedam do ust) a je to chlapec. Najkrajsie je, ze dcera maso odmieta a syn sa po nom ide utlct....

jankaroy
24. sep 2014

U mna to bolo opacne ako pises, ked som cakala syna mala som strasnu chut na sladke a ked som cakala dcerku sladke mi vobec nechutilo, jedla som vela zeleniny, ovocia a masa. Syn maso jest nechce, miluje cestoviny v akejkolvek podobe a dcerka maso miluje. Dieta si samo vyberie na co ma chut uz ked je v brusku a neda sa presne rozlisit ci bude dievca alebo chlapec 🙂

mirkapal
24. sep 2014

V obidvoch tehotenstvach som jedla hrozne vela sladkeho a mam dve dievcata. Prva nema velmi rada maso, jedava ho len niekedy, druha je masozravec ako ja 🙂 Takze tazko povedat, ci sa na tie tehotenske chute da spolahnut pri predpovediach pohlavia, skor nie...

brady1
24. sep 2014

@zuja14 vždy je to 50 na 50. Je uplne jedno čo ješ, v tehotenstve sa občas menia chute to su hormony. možno budeš mat štastie a budeš mat viacej odpovedi že im chutilo slane, maso a narodil sa im chlapec ale to je uplne nahoda. Mne pol tehotenstva chutilo sladke a pol slane.

peegi
24. sep 2014

pri oboch mojich prvych dvoch synoch som jedla vela mliecnych vyrobkov....syry,smotana,jogurty...atd.a teraz pri tretom tehu som nemala sice chut pomaly na nic a uz vobec nie na sladke....ale jedno som stale musela mat...a to pomarancovy dzus-a budeme mat na 100% dievcatko. na mna to sedi ukazkovo,tak som to dokonca citala aj v jednom clanku o takych "babskych" priznakoch v tehu,ake bude pohlavie,ze pri chlapcekoch su mamicky viac na mliecne veci ale ked sa neviete nabazit pomarancovejo dzusu,bude to dievcatko 🙂 A dokonca aj moja sestra s dievcatkom v brusku pila prve tri mesiace len pomarancavy dzus 🙂 tak neviem,asi na tom nieco bude 🙂

carmenka123
24. sep 2014

ahoj toto som ja nemala ja som jedla aj to aj to a mam 2 krasne dcerky praveze teraz najstarsia 2,5 rocna sa ide za slepacim vyvarom priam zadrhnut tak ho zboznuje

siska53
24. sep 2014

@zuja14 maso nejem a nechutilo mi ani pocas tehotenstva..mam chlapca..a aj sladke mi chutilo,no skor kolace..keksy a cokolada nie.. A este pomarance,pomarancovy dzus musel byt kazdy den.
Aj figy mi chutili..ale tak normalne..

Pri dcerke mi vsetko smrdelo - vajcia,maso,ryby,jedla typu leco,pach v potravinach...ale chutil mi baklazan...a sladke tak normalne....nejake speci chute som nemala...
Takze...podla mna to od toho bobec nezalezi...moj nazor...

siska53
24. sep 2014

@peegi akurat som tu napisala,ze ja som pro synovi zas kazdy den pomaranc a pomarancovy dzus musela mat..
Pri dcerke vobec neslo nic specialne na chut. 🙂)

peegi
24. sep 2014

@siska53 sranda 🙂 tak to potom predsa nesedi 🙂 este som si spomenula,ze pri druhom synovi som tak do siesteho mesiaca nemohla maso ani citit 🙂

tamarka9
24. sep 2014

ja mam chut na maso, tlacenku, klobasu a podobne a cakame dievcatko 😵 dam si aj sladkost sem tam,a le rovnako ako predtym, nemam na ne extra chut, ale pecenu kacicu s loksami a take aj snivam 😀 ale byva mi stale tazko, takze si musim davat pozor a bohuzial sa vascine tychto jedal musim vyhybat 🙄

charlie1980
24. sep 2014

U mna to bolo presne ako sa hovori. 6mesiacov som jedla iba maso, citrony, kysle uhorky a kvasenu kapustu, pomarance a posledne dva mesiace som zila iba na nealko pive. A mam chlopaka.

warholette
24. sep 2014

Nechcem byt za trolla, ale pohlavie dietata urcujem muzova spermia pri pocati, nie ci bude matka jest maso a sunku o pat mesicacov neskor 😀

belasy_motylik
24. sep 2014

Ja som celé tehu mala chuť na sladké a hlavne kompóty a je to chlapec 🙂

jana_eyre
24. sep 2014

no - prvy sa mi narodil syn.. cele tehotenstvo som doslova zrala sladke, co sa aj odzrkadlilo na mojej vahe - pribrala som 20kg.. z masa ma uplne natahovalo, jedine ktore som dokazala zjest bolo to bez chuti v mcdonalde :D

druha sa mi narodila dcera - cele tehotenstvo som mala chut na salamy - doslova som potrebovala aspon ochutnat vysocinu.. :D maso som nejedla ani pri nej inak moc, ja ho nemam rada celkovo a v normalnom stave ani salamy nejem..

lienockaa
24. sep 2014

Tlacenka s cibulou..dievcatko..🙂pecene zemiaky a rajciny..chlapcek..🙂

tjarka1
24. sep 2014

Ja som sa nevedela dojesť klobásy a mäsa a máme dievčatko 😀

annabelka
24. sep 2014

@zuja14 Ja som mala brutálnu chuť na sladké, hlavne na čokoládu, tatinko mi nosil tie veľké milky a ja som ich na posedenie zjedla a narodil sa nám synček. Tiež nám všetci hovorili, že to bude určite dievčatko keď mám chúťky na sladké

andrejka1974
25. sep 2014

Ja som pri synovi prvom milovala banány, čo bežne nejem, nemám ich rada a mne zasa pri chalanoch nebývalo zle, pri babach mi bolo prvé 4 mesiace hrozne,jedla som vsetko

maria123
25. sep 2014

cele tehotenstvo som bola priam posadnuta masom a ovocim,jedla som ich,teda ovocie na kila.../chybalo zelezo a vitaminy,co sa neskor aj potvrdilo.../mam dceru, apotvrdilo sa mi aj to,ze ak jete vela ovocia bude dieta vacsie,vahovo 🙂 naopak,skoroziadne sladkosti,co som mala rada.

petruskasa
25. sep 2014

U mojich deti som viac pozorovala, ze co som ja mohla jesť v tehotenstve , to aj oni teraz jedia, u dcéry suché rožky, mandarínky a nektarinky a je velmi malo, aj keď nie je najchudsia ( Ja som vtedy pribrala 20 kg), u syna mäso, šunky, salámy, cestoviny a paradajky, a strašne vela, on je športový typ( vtedy 7 kg)
Čítala som, ze podľa homeopatických teórii konstitucie sa takto prejavuje plod v tele matky, u mna sa niečo take ukázalo aj s nízkym tlakom a meteosenzitivitou, iba v tehotenstve som mala tieto problémy a synátor ma nízky tlak a je velmi citlivý na pocasie, stalo by to celé za podrobnejšie skúmanie

katkaking
25. sep 2014

@zuja14 ja som mala cele tehu tiez slane a najma masove chute a bude dievcatko 😉 je to moje stvrte babo a kazde tehu bolo uuuplne ine a o inych chutiach 😀 vsetko dobre prajem 😉

sarlota1986
25. sep 2014

ja maso toto tehu nemozem ani citit a bude to chlapec🙂 pri dievcatku som stale papkala zmrzlinu🙂

ivkasamko
25. sep 2014

Ja som pri prvom tehotenstve musela v kuse meso, a hlavne klobasy, inak bolo velmi zle. A cakala som chlapca. Teraz som 2x tehotna v 12t.a prve tyzdne som v kuse sladke jedla, uz to preslo, no kazdy my vravi ze to bude dievcatko, tak uvidime. Takze sa priklanam chlapci chceju mäso. 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre