Môže lakovanie nechtov a farbenie obočia uškodiť bábätku?

rika22
2. apr 2014

Som v 17tt

timeab
2. apr 2014

pokiaľ ten lak a tú farbu nebudeš jesť tak NIE

monicm
2. apr 2014

myslím,že ani jedno,ale akékoľvek chemikálie sa v tehotenstve neodporúčajú,tie nechty v pohode,to farbenie obočia.................nad tým by som uvažovala,ide najmä o to,že môžeš dostať nejakú reakciu,takže radšej opatrne,

sissy27
2. apr 2014

ako tehotná som si lakovala nechty, farbila vlasy aj obočie, depilovala nohy a iné, chodila na kúpalisko, slnila sa,pracovala na plný úväzok, chodila na kávičky, na nákupy, šoférovala, chodila po schodoch, športovala, starala sa o domácnosť - všetko tak ako keď nie som tehotná... a po 10 rokoch od pôrodu môžem s istotou povedať, že nič z toho neuškodilo mne ani dcére...

ivett1
2. apr 2014

nemôže bábätku uškodiť.... ... a je jedno, či dostaneš na farbenie obočia alergickú reakciu ... a trochu zbytočná otázka, keď sa môžu farbiť vlasy počas tehotenstva... 😉
už sa tu o tom veľa popísalo...
PS: veď niektoré baby ani nevedeli, že sú tehotné (prvý trimester- kedy sa bábätko uhniezďuje a škodí mu asi všetko...) a farbili si obočie, dávali si tetovačky a pod. ... a v pohode😉 ...
PSS: a máš šťastie, že si môžeš lakovať nechty, ja som nemohla lak (ani podobnú vôňu...) ani cítiť...celé tehu... 😝 a mala som vtedy také krásne dlhé a pevné nechty...🙂

silvinuska6
2. apr 2014

Ja som počas tehotenstva žila normálnym životom ako pred tým žiadne tie hlúpe reči som nepočúvala preboha ve nie si chorá prečo by si si nemohla farbiť vlasy ? to by som chcela vidieť mamičky aby sa 9 mesiacov nefarbili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre