Môže Milgama N uškodiť počas tehotenstva?

tajav
13. apr 2016

Ahojte. Mate niektora skusenosť s Milgamou v tehotenstve? Mám veľké bolesti chrbta kvôli zaseknutému kĺbu a neurologička mi predpísala túto milgamu, že aspoň trochu by to malo pomôcť. Tak či to nejako neuškodi malemu,lebo v letaku pribalovom bolo že sa neodporúča. Ďakujem

darina1952
14. apr 2016

@tajav či to budeš brať alebo nie je len na tebe a tvojej dôvere lekárke. Ak máš pochybnosti tak jej zavolaj a konzultuj to s ňou. Milgamma N je vitamín B s vyššou koncentráciou a lekárka vie čo ti môže/nesmie odporučiť. Ja som mala problémy so zaseknutým nervom a brala som v tehu dorsiflex a kvapky Algifen Neo + chodila som na rehabilitácie...pomohlo to, žiadne ťažkosti bábo nemalo, brala som ich pár dní kým sa mi uľavilo. Každý lekár musí brať do úvahy to, aký je prínos liečby vzhľadom k zdravotnému stavu a tehotenstvu pre pacientku... 🙂

meca
27. júl 2018

@tajav ahoj chcem sa informovať či Ti milgamma nepoškodila plod.?

tajav
autor
28. júl 2018

@meca
Ahoj. Nie mali je uplne v poriadku a mne pocas tehotenstva velmi pomohla. Aspon nieco co naozaj ulavilo od bolesti

meca
28. júl 2018

@tajav kolko si bola tehotná keď si ju užívala.

tajav
autor
28. júl 2018

@meca uzivala som od cca 9tt az do konca

katkah81
15. sep 2019

Ahojte...moze milgamma N v tehotenstve uškodiť plodu? Za odpovede Vám vopred dakujem

tajav
autor
16. sep 2019

@katkah81 brala som celé tehotenstvo
Všetko je v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre