Môžem ísť na koncert 2Unlimited, keď som tehotná?

jupina
23. okt 2011

Ahojte tehuľky,

viaceré môžeme práve prežívať najkrajšie obdobie života a rada by som to spojila s najkrajším hudobným zážitkom na koncerte 2Unlimited v Bratislave. Myslíte si, že tam môžem ísť, keď som tehotná? Hrozia nejaké riziká ohľadom môjho zdravia alebo vývoja dieťaťa?

Cmuk, ďakujem!

zuzikkaa
23. okt 2011

@jupina ha ha!! duchaplna tema od slecny (predpokladam nast-rocnej) ktora sa zaregistrovala zahadne zrovna dnes...

jupina
autor
23. okt 2011

@latvia: dakujem za odkazy, idem to precitat... dufam, ze tam zakazu fajcenie...

happy8051
23. okt 2011

@jupina ak chces dietatko stresovat uz v brusku, je to ten najlepsi napad.... 😀

jupina
autor
23. okt 2011

@happy8051: ja som citala, ze dietatko je v brusku vo vode a teda nic nebude pocut, tak snad ho nebudem stresovat...

benne
23. okt 2011

@jupina lahni si do vane, ponor aj uši, a nezabudni si nechať zapnutú hudbu.. takto ti to priblíži, čo bude bábo počuť.. 😉 nebude to všetko, ale počut bude určite..

sante81
23. okt 2011

a nechcela by si ísť na koncert Roberta Kazika? tam by si si mohla aj sadnut a lepšie vychutnať celu atmosféru.
cmuciceeeeeq

latvia
23. okt 2011

2unlimited zas nie je heavy metal, ved maju prijemnu muziku 🙂

desszi
23. okt 2011

@jupina ja som bola v 7.mesiaci tehu na koncerte IMT Smile, predkapela hrala tvrdy rock, co nie je uplne moj styl, ale koncert som si vychutnala s drahym naplno, riadne sme si zaspievali aj zatancovali v ramci moznosti, maly bol v brusku spokojny, nemal ziadne extra prejavy a nezanechalo to na nom ziadne nasledky, jedine mozno, ze aj teraz miluje hudbu 😉 okrem koncertu som bola aj na 3D predstaveni v kine a poviem ti, ze to znasal velmi zle, akustika bola hrozna a zvuky velmi hlasne, tak tam kopal o stosest. Nevidim dovod preco by si si nemohla vychutnat koncert kapely, ktoru mas rada, maj pri sebe vodu, nieco na za hryznutie a uzivaj si 😵

levadula
23. okt 2011

Ahojte kocky,
ja sa na ten koncert chystam tiez a velmi sa tesim. Myslim, ze ovela horsie sú vypary a smog bratislavskych ulic, hlucni ludia a vrcholom su stekajuce psiská. Zuzzika, nevim preco by mala byt Jupina prave nasť-.ročna, aj ja sa tam chystam a mam uz po 30tke... spomienka na mladost. Ovela horsie je podla mna dat si co i len jednu salku kavy, alebo plesnivy syr ci nebodaj coca colu. Moj partner si dokonca mysli, ze by som nemala jest stiplave ani lakovat si nechty, lebo to velmi ovplyvnuje vyvoj dietata. Nevieme co je na tom pravda? Dakujem za rady. Dobru noc 🙂 Jpina, uzi si koncert!!!

latvia
23. okt 2011

@levadula 😀 tvoj partner sa privelmi zacital do internetu? 😉
ja by som si na koncerte davala pozor jedine na dav ludi, aby do mna nikto nevrazil

veronikam
23. okt 2011

Ja som bola na dvoch koncertoch tehotna a v pohode, maly ani viac nekopal alebo podobne, dalo sa to zvladnut, samozrejme som bola dalej, nie niekde pri bednach, v pohodicke to bolo. 😉

irriss
23. okt 2011

@latvia
Myslim si, ze @levadula a @jupina pujdou na koncert spolu.. 😀 😀 😀

p.s. podle pasu 😉

zuzikkaa
24. okt 2011

@jupina
@levadula fuha,,zeby schyzofrenia??? ja nemam nic proti koncertom ani v tehu no myslim ze tato tema je nonsens...

levandula-ked to bolo na internete tak to musi byt pravda...preboha a ja som pila v tehu kavu aj som si lakovala nechty a dokonca som mala aj gelove!!! co teraz?!?!?!???

maggie2
24. okt 2011

@latvia no takže musím sa zastať heavy metalu. Keď som bola tehotná, táto hudba babenku v brušku vôbec neprekážala. Ale keď začal hučať vysávač, či v kuchyni pri umývaní riadu rinčali hrnce, to boli kopance, došlo to až tak ďaleko, že som sa tým zvukom musela vyhýbať, pretože ma tie kopance až ťahali k zemi. 🙂

Záleží na tom v ktorom štádiu tehotenstva na koncert autorka pôjde, a kde konkrétne bude stáť či sedieť.

latvia
24. okt 2011

@maggie2 😀 vies ze som ani inaksiu reakciu necakala? 😀 😉 😉
vidis, niekomu vysavac vadi, niekomu viac haevy metal, niekomu 2unlimited a niekomu dieta kope jak dive pri ezoterickej hudbe.to len svedci o tom ze na koncert moze ist a nech si vyskusa co na to povie babatko. a ci bude stat alebo sediet je zrejme tiez jedno, ved ked bude citit ze jedno alebo druhe jej nerobi dobre tak bud sa pojde prejst, sadne si inde alebo proste pojde domov.
v podstate zalezi len na tom, ci tam pojde alebo nie.to je jedno v jakom tyzdni, niekomu to nerobi nic ani tesne pred porodom

cmeliatko
24. okt 2011

ehm kolegyna je v 6 mesiaci a v piatok bola s nami na akcii, kde sa aj fajcilo :D
v pohode. tolko smogu co sa nadychas tak ci tak..ak ma telo dobru imunitu tak co to filtruje.
chod ak sa dobre citis, ked ti nenidobre tak samozrejme nechod - logicke. to ze si tehotna neznamena ze si chora. telo funguje tak ci tak - ci sedis na zadku v kancli alebo ci si na koncerte 😉

p.j.jacky
24. okt 2011

Ahoj,no zalezi v akom pokrocilom tehotenstve si.Ja by som sa skor bala,ze do mna niekto buchne,vrazi,zhodi a pod.Viem ze sa to moze stat aj na ulici,ale tady je väcsia pravdepodobnost.Ja som tak planovala koncert na Kabatov,ale kvoli milovanemu brusku sme ostali doma 🙂

danu
24. okt 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre