Môžem maľovať obrazy akrylovými farbami v tehotenstve?

sidush
22. mar 2015

😎 prosím, poraďte mi. Budem asi PN a rada maľujem obrazy. Môžu akrylové farby, ktoré v podstate nesmrdia uškodiť plodu? Som ešte len na začiatku tehotenstva 🙂

zita19
22. mar 2015

Vsak sa pozri na farbu. Musia tam byt vsetky rizika uvedene. Alebo na nete hladaj Kartu bezpecnostnych udajov. Vyrobca ju musi zverejnit

bodka70
22. mar 2015

maľujú nimi aj malé deti, ak ich nebudeš jesť, určite ti neuškodia 😉 , ja som tiež maľovala aj v tehotenstve.

ilie
23. mar 2015

No ja som maľovala linku,ale s maskou. Aj to mi ale manžel nadával. 😀 Ale neviem,asi žiadne chemikálie nie sú dobré

oskvarka
23. mar 2015

no neviem ja som povodne mala plan a aj som trochu malovala ale neprehanala som to boala som sa... ale tak nesmrdia ako vravis tak toa si take hrozne nebude .. ja som skorej nemala kedy... 🙂

lindush1105
25. jan 2016

Akrylové farby sú na vodnej báze, nemali by ti škodiť. Ja maľujem akrylovými farbami. Olejovými by si nemohla maľovať kvôli riedidlám, ale akrylky by mali byť nezávadné 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre