Môžem vypiť sódu bikarbónu pri problémoch s trávením?

vejavika
16. feb 2014

Ahojte chcem sa opytat,ci mozem vypit sodu bikarbonu pri tazkostiach pri traveni v 25 tyzdni tehotenstva?dik

sendy182
16. feb 2014

nie ja som to tiež občas potrebovala....viem že nie je vhodná v tehotenstve.....preto som sa vžila s Fatrou,-)))) minerálkou,-)))))

freeze24
16. feb 2014

mna ked uz velmi pocas tehu palila zaha tak som si dala.a malinka je v poriadku 😉

tutky
16. feb 2014

urcite mozes ja som tiez mala tazkosti ale vraj pomahaju mandle obycajne neprazene

luba28
16. feb 2014

ano mozes,ja som si kupila v tabletkach a brala ked som potrebovala,..väcsinou pri paleni zahy,...pocas tehotenstva

katkas1
16. feb 2014

ak ta pali zaha daj si, ja som pri synovi jedla talcid aj 10 denne, v noci som ho mala pod vankusom lebo som sa na to budila ze mi hori cele vnutro, bolo to naozaj nevydrzatelne ako keby si mi zavracala kyselina sirova do nosa, fuj 😠 a synovi nic nebolo

ivet1371
16. feb 2014

soda bikarbona škodi radšej si kup v lekarni na to tabletky.su aj pre tehu

dankako
16. feb 2014

tiez som mala neznesitelne palenie zahy, fuuuuuuu ha, riadne mi horelo v trubici, nuz ked uz nic nepomahalo, tak som si supla aj sodu bikarbonu a ta ulava stala za to...podla mna sa ti nic nestane...ved radsej takto ako mas trpiet a to skodi babu...papa

lucifera
16. feb 2014

Na palenie zahy v teh sa moze Maalox🙂

saska.t
16. feb 2014

mozes,no nie casto,tiez mozes gaviscon,alebo rennie tabletky,inak na zahu zaberaju obyc. neprazene mandle rozzut,alebo kusok suroveho zemiaku a najlepsie zjest 1 plnotucnu lyzicku horcice,je to nechutne,ale zabera a fatra tiez 😉

kristinka777
16. feb 2014

skus obycajne burizony.mozu byt aj sladke.mne velmi pomahali.mam 4 deti takze viem o com vravim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre