Nesprávne určené pohlavie bábätka

vasjar
22. dec 2020

Stalo sa vám, že doktor vám potvrdil, že to bude chlapec, ale porodili ste dievča?

evkamotka
22. dec 2020

@vasjar susedom potvrdili dievca a narodil sa chlapec

birika
22. dec 2020

mne naopak 🙂

lellla
22. dec 2020

Ja si myslím že keď už vidí chlapca a nieje dohuleny dr tak to bude chlapec...skôr naopak sa stáva že není vidno všetko lebo bábätko je nejak zle otočené a podobne a vyzerá na dievčatko nakoniec to je chlapec...opačne aj nemyslím ...ale to je len môj názor 😌

mnamko
22. dec 2020

Moje krsňa,cele tehu,ze bude dievca,porodila chlapca

asia83
22. dec 2020

Nie. Máme normálnych doktorov a povedia IBA vtedy, keď sú si istí. Pri oboch deťoch mi trafili pohlavie na prvýkrát.

matapo
23. dec 2020

...tiez myslim, ze ked uz tam pipika raz vidi tak z toho dievcatko nebude. naopak sa moze stat ale to asi aj sam doktor povie ze nie na 99,9% to bude dievcatko ale ze asi to bude skor dievcatko, ak ma nejak nozky prekrizene alebo skratka ho ma niekde schovaneho a nevidno ho 🙂 U nas to bolo 3x urcene so 100 % istotou 🙂 Nase dietky si "to dole" neskryvali ale zas poriadne maskovali tvaricku, nemam ani poriadnej fotky tvaricky co kazde ju malo vzdy pozakryvanu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre