O koľko tehotenstvo zväčší prsia?

30. júl 2022

ahoj taká možno divna otázka, ale zaujíma ma to

baby čo ste mali mensie prsia a keď ste boli tehotné o koľko sa zväčšili ? a po kojení ostali či odišlo aj to čo bolo predtým ?

mám mensie prsia, len ma zaujíma či sa zväčšia pri tehu a že či po tehu mi ostanú nejaké alebo odídu s tehu aj to nič co mám terat 😂

pekný zvyšok piatka

nikol789
30. júl 2022

Toto má každá úplne inak ...🙈🙈

moonlight1210
30. júl 2022

Kazda inak. Mne o dve cisla, zmensili sa spat o cislo a pol. Takze to malo male pozitivne plus. 🙂

Inej kamoske o asi tri cisla, a uz tak ostali, ale i kila navyse.

Ina zacinala na krasnych B, pocas kojenia mala D, teraz ma take trochu vacsie A. Uplne sa jej zmensili.

elizabet173
30. júl 2022

je individuálne, ja som mala dvojky, počas tehotenstva sa nejako extrémne nezväčšili, až počas kojenia na štvorky a ostali trojky

yollanda
30. júl 2022

Mne o 3 čísla 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

lasona
30. júl 2022

+ 10 CM na obvode🤦🤦a stále rastu

petamich
30. júl 2022

mne sa zvacsili z B na D kosiky a na obvode 10cm a nezostali mi ziadne 🙂

20erika07
30. júl 2022

Ja som mala take slabsie C, alebo plne B, pocas tehu paradne plne C ,mozno aj kus viac, a po mi ostali slabšie Béčkové psie uši :-/

viestta
30. júl 2022

Ako narástli, tak sa sfukli a potom sa na nich vysantila gravitacia

nevenka
30. júl 2022

No ja som mala pred xy rokmi, este po skonceni vysky, tak 70C, potom som kusok pripbrala a prsia mi z nicoho nic narastli na 75F-G, po porodoch boli kus vacsie este, vratoli sa potom naspat na 75F, menej to nebolo. Terqz cakam stvrte dieta a mam 75F stale, pojdem iste do G a predlzovatka na obvod. Mam nadvahu asi 9 kg. Mne to z tych prs nejde dole. A keby aj slo, gravitacia je svina. Zvazujem po odkojeni 4 deti ist na plastiku, zmensenie a modelaciu. Ale neviem, ci bude mat odvahu ist pod noz. Uvidim, ake to bude. Radsej nechci velke, sesterka sla az na 80H, to fakt nechces 😪

dadis
30. júl 2022

Mala som 75C, pocas tehotenstva sa mi zvacsili trochu na 80C, tesne po porode som mala bomby plne mlieka 😂, kojila som dva roky, dostali sa opat na 75C. Su rovnakej velkosti, uz nie take pevne ako pred tehotenstvom, ale som spokojna aj s tvarom a velkostou. Kym sa nepredkolonim 🙈🙈🙈

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
30. júl 2022

Pred tehotenstvom A, po tehotenstve A. V tehotenstve sa nezväčšili vôbec, ale ja som pribrala dokopy len 10kg a pôvodnú váhu som mala naspäť do 1 mesiaca. Prsia boli väčšie len počas kojenia. O také 1 číslo. Ale akonáhle som prestala všetko odišlo. A mám, aj som vždy mala velmi malé :( tiež som dúfala.

eeffka
30. júl 2022

No mala som pekne prska zaslobodna, pocas tehotenstva to boli cecky 🤣🤣🤣 potom sa to upravilo na 2 , a teraz s vekom to ide hore spolu so zadkom predavaju dvojbalenie 🤣

nina004
30. júl 2022

Mne sa prsia pri tehotenstve ani pri kojení nezväčšili.

au1994
30. júl 2022

Toto je úplne individuálne, v našej rodine napr. boli z dvojok pekné štvorky, ale ostali len dokým mamička po pôrode neschudla a neprestala kojiť, potom stratili svoj plný tvar.

kayyaa
30. júl 2022

Mne sa v tehotenstvach prsia nezvacsili vobec.
Az pri kojeni, ale akonahle ukoncim kojenie, tak su opat mini 🤷‍♀️😃 ale nevadi, aspon nema co ovisat😃😃

silvike
30. júl 2022

Je to velni individualne ako tu uz bolo spominane. Ja pred tehotenstvami kosiky B a tehotenstvami (3) a

evuska135
30. júl 2022

Boli asi 3x vacsie, som si hovorila ze konecne mam prsia 🤣. Po dvoch detoch uz pre zmenu nemam skoro ziadne 😂😂

silvike
30. júl 2022

...omylom poslane skor....
A po tehotenstvach a porodoch mam D.
A veru, brala by som radsej tie Bcka.
Cize diskusiou zistite ze je to 50 na 50 ako u vsetkych diskusii a v podstate sa nic nove nedozviete. A uz vobec nie to ako to bude u vas.

evka64
30. júl 2022

Mne o nic..2 tehu za sebou 😁😁

54tinka54
30. júl 2022

Mala som A, počas tehotenstva sa zväčšili na plné B. Do pol roka po pôrode som bola naspäť na svojej pôvodnej váhe, prsia zostali také menšie B. Uvidíme čo to bude po skončení kojenia. 😅

adrbat
5. aug 2022

Ja som mala malé - A-B. Zväčšili sa mi pár dni po pôrode až keď som začala kojiť o 2 čísla ( no teda pravý mám o 2 čísla a ľavý chudáčik iba B). Keď idem von musím malému dať jesť z pravého aby to nebolo vidieť 😂. Ale sestra mala tak ako ja veľkosť A a po kojení nemá nič, žiadne porsia a ja toez tak vidím, že po budem mat malé A.

natalyasurova
26. aug 2022

Ja mala slabšie A pre porodom
Po pôrode som mala väčšie C
A po dokojeni (1,5r) je to naspäť A 🤣ešte menšie ako bolo 🤣

rebellefleur
2. sep 2022

@dadis - pred deťmi som mala plne B, počas tehotenstva + kojenie boli plné C a po deťoch.. nuž malé A 🙈🙈🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre