Odan Institute. Vyšiel vám výpočet pohlavia dieťaťa?

ladybirdie
13. apr 2011

Ma niekto skusenosti s tym institutom ohladom vypoctu pohlavia buduceho dietata? Zaujimalo by ma, ci si niekto objednal od nich vypoctovy kalendar a ci Vam to vyslo?

stojdulka
14. apr 2011

@ladybirdie ja som si objednala a nielen od nich ale odvšadiaľ čo som na nete našla, pretože sme chceli tretie dieťa a kedže máme dve dievčatá tak jasné že sme túžili po chlapčekovi, no nevyšlo to ale zato máme to najsladšie tretie dievčatko na svete... ked ti môžem poradiť kašli na všetky výpočty, iba ťa vystresujú a nakoniec i tak nevyjdú...toť môj názor 😉

mima88
14. apr 2011

@ladybirdie http://jasanek.webpark.cz/plzak.html skus toto alebo si najdi na nete pohlavie dietata podla vymeny krvi..to je taka tabulka a zatial to vyslo nielen mne,ale viacerým ludom 🙂

gerdanova
14. apr 2011

@ladybirdie
skus mrknut aj do inych tem tu na MK...a pokial sa nemylim, tak tebtp institut sa odvolava na metodu Dr.Jonasa, ktory s tym nema nic spolocne...
ja mam podla vypoctu Dr.Jonasa dve deticky a teraz sa chystame na tretie... 😉

desmodka
14. apr 2011

@ladybirdie vypocitaj si to doma a mas to, je to velmi jednoduche a funguje to na 999%, suvisi to z vymenou krvi, nikto ti nezaruci 100% vysledok, tak naco si zato platit

@mima88 aj nam to vychadza podla toho

ladybirdie
autor
18. apr 2011

Dakujem vam za odpovede. My mame chlapceka a chceme druhe dievcatko. Nasla som ich v googli a oni slubia 96%-nu istotu. Treba za to platit asi 20eur, co nie je az tak vela. Chcem to skusit, len som bola zvedava, ci to niekomu vyslo.

ingrid13
23. máj 2012

Odan je zadarmo ak to nevíde. Kto iný ti to ponúkne ?

tingrig
9. nov 2012

Chcem sa opytat, ze ako si to mam vypocitat doma?

sisy222
30. apr 2014

Ahojte,viem,ze to je stara tema,zaujimalo by ma,ci ste si niekto dali robit spiatocny vypocet cez stranku chlapecdievca..ci vam to vyslo..alebo to je vsetko blbost.ja som si to dala vypocitat,no uplne blbe ovulacne dni im tam vysli a mala by som podla toho cakat chlapca...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre