Odber plodovej vody - za a proti

tonjadabik2
11. mar 2014

Ahojte..tak dnes mi volali z gyndy..mame zle vysledky..ze pozitivne..na Dawnov syndrom alebo ine postihnutie..mam ist vo stvrtok na gyndu,..sa dohodnut na odbere plodovej vody..amniocenteza tusim sa to vola.. velmi sa bojime uz som si aj poplakala.. co ma caka? boli to???kedy su vysledky??? zazili ste to niektora z vas? a co babetko je zdrave alebo ste dali aj niektora na ukoncenie tehotenstva?ako to prebieha ako ho ukoncia? su vraj pripady potratov z toho vysetrenia.. ale su vraj ale vysledky zo zdravym babetkom.. pomozete mi poradite? prosim Vas.. velmi sme ho chceli.. Dakujem Vam za kazdu radu aj odpoved.

lucka127
27. mar 2014

@tonjadabik2 no teda drzim palceky🙂

tonjadabik2
autor
27. mar 2014

@lucka127 Dakujeeem 🙂 aj ked som chcela dievcatko ale asi to tak malo byt..

lucka127
27. mar 2014

@tonjadabik2 to verim dievcatka su dievcatka🙂 ja stresujem ci nam pindur nedorastol 😅 idem teraz 10 teho na sono a a k sa neukaze tak na 3D len pre potvrdenie pohlavia. no hlavne aby zdrave bolo ale v kutiku duse dufam aj aj aj dcerka aj manzel🙂:

tonjadabik2
autor
27. mar 2014

@lucka127 noo uvidis..mozno sa zmeni mozno nie..aj ja uvidim na dalsi tyzden u doktora ze co mi moj dr povie.bude zdrave neboooj. 😀

dolynkag
28. jan 2019

@rosabella ahoj, ako to dopadlo v 2014, bábo bolo dúfam zdravé

rosabella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosabella
31. jan 2019

@dolynkag vyriešilo sa to samo. Dva dni pred objednaným UTZ som o dieťatko prišla. Bábätko bolo o niečo menšie, ako by malo byť vzhľadom na gestačný vek, ale neboli na ňom viditeľné žiadne poškodenia, ktoré by hovorili v prospech genetického poškodenia. Príčina sa nezistila. Keby som bola išla na amnio a potom sa toto stalo, mala by som obrovské výčitky.

dolynkag
31. jan 2019

@rosabella smutný príbeh, odvtedy máš niečo nové?

rosabella
1. feb 2019

@dolynkag všetko ide tak, ako má 🙂

dolynkag
1. feb 2019

@rosabella a podarilo sa už bábo?

rosabella
7. feb 2019

@dolynkag ja už deti mám, o ďalšie sme sa jednoducho prestali snažiť

kiirkee
31. júl 2019

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre