Robí sa v Čadci NT screening?

paloma29
27. sep 2010

Ahojte chcela by som vediet,kde sa robi najblizsie nt screening v prvom trimestri v okrese Cadca,alebo niekde poblizku a ake mate skusenosti s profesionalitou lekarou ? dakujem za kazdu odpoved

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paloma29
autor
28. sep 2010

Ahoj lienocka,ANO MYSLIM TEN,JA PRI PRVOM BABETKU SOM BOLA NA NOM V 12tt ,ale ja som pracovala v ostrave tak som chodila tam ,a vdaka bohu za nho,pretoze triply mi vysli ppozitivne na dawna,ale kedze nam ten screening vysiel dobre ,tak nas na genetike ujistili, ze pre nich je dolezity prave ten screening....a teraz by sme chceli druhe babo ,a urcite by som chcela ten screening aj keby som si ho mala zaplatit, ale do ciech sa mi uz nebude dat tak preto som sa pytala kde sa robi tu v okoli najblizsie......a ma ten lekar k tomu vykonu aj osvedcenie ?pretoze to nemoze robit hoc aky gynekolog....bola si spokojna?

slniecko77
28. sep 2010

@paloma29 najblizsie sa robi NT screening v Ziline na Zeleznicnej Poliklinike u Dr. Babjaka, ako uz spomenula lienocka2..len sa bude treba objednat trosku skor, niekde som tu videla aj temu NT screening v ZA
Dr. Babjak je velmi prijemny a profesional, mozem len doporucit 🙂
..pokial viem na SVK robi NT screening len 9 doktorov, lebo je na to potrebny specializacny kurz.
..samotne vysetrenie pozostava zo sona, meria sa hrubka sije a zistuje sa pritomnost nosovej kosticky a odobera sa krv na Down syndrom a bezne sa robi od 10 -11tt do 12+6tt
..vela stastia 😵

mimibb
29. sep 2010

pokial ja viem screening v ca nerobia, ale posielaju do ziliny do medcentra ku mudr. Babjakovi, robi sa kazdu stredu... kolo 13tej sa zapisuje (ja som tam prisla uz o 12:30 a bolo predomnou zapisanych uz 12 zien)a screening sa vykonava od 15:30 do 19:00-na den beru obmedzeny pocet zien neviem ci nie nejak do 30...

slniecko77
29. sep 2010

@paloma29 oprava NT screening sa robi od 11+0 do 13+6tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre