Úprava nechtov v tehotenstve

mokasina
4. jan 2013

Dobrý deň moja sestra by veľmi rada vedela že keď je tehotná či si môže dať spraviť nechty k číňanom ? Je to škodlivé alebo nie ?

niikoletka
4. jan 2013

Bože na nebesiach niektoré tehotné by sa najradšej zavreli do karantény

sissy27
4. jan 2013

@mokasina keď jej to doteraz nevadilo, tak čo? či myslí, že ten sajrajt čo sa ho tam nadýchala,už vyprchal? prečo asi tie "manikérky" nosia všetky rúška? osobne by som si u číňanov nedala spraviť nechty ani ako netehotná, stačí mi ten smrad, keď prejdem okolo, a teda keď už do seba investujem, tak nech to stojí za to, ale to by bola iná téma...

mokasina
autor
4. jan 2013

Ako prepáč ale niekomu záleží na zdravý dieťaťa 🙂

ivina161
4. jan 2013

Gelove uplne v pohode, myslim ze.s akrylom uz bude problem...🙂

jaruska8
4. jan 2013

Mňa moja manikérka ( kamoška) vôbec neprehovárala, aby som uch mala ďalej, čiže nechty šli preč a to robí s kvalitnými materiálmi. U Číňaniv by som si nedala robiť asi nikdy. Inak koľko to vyjde u Číňanov, je to veľký rozdiel????

ivina161
4. jan 2013

Ja si robim akrylove a ten smrad z toho liquidu vetram asi hodinu. Kamoska bola u cinanov,ona to mala pekne a aj kvalitne aale co som videla raz jeden album zamerany na ich pracu tak humus. Cinani v ziadnom pripade ani tehu ani netehu 🙂 myslim ze na gelove nechty tu je par tem. Kocky odporucaju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre