Už to viem aj ja. Asi som tehotná

alenkababa
11. dec 2012

Ahoj kočky 🙂 som tu nová, volám sa Alena 🙂 asi som tehotná, píšem to "asi" iba preto, lebo len zajtra idem k doktorovi, aby mi to aj potvrdil. MS mi meškala, test ukázal dve čiarky, únava, bolesť v podbrušku, a moje prsia.. aauu : 😒 Moje (naše) prvé bábätko 🙂
Tak mi držte palčeky 😉

azmuk
11. dec 2012

Gratulujem! nech ti to vyjde a uzi si to! 😀

nikol_
11. dec 2012

Krasny pocit čo? 🙂 Gratulujem. 🙂

azmuk
11. dec 2012

@nikol_ Nikol mame spolocny termin🙂 ako to prezivas?

aduska11
11. dec 2012

jeej aj ja sa teším s tebou 🙂 taky istý postup som mala aj ja a aj tie prsia oouuu ale už to prešlo ...držim pršteky 😉

nikol_
11. dec 2012

@azmuk Ja sa tesim velmi, je to nase prve babatko. Ale nemam ziadne priznaky, tak niekedy tomu nemozem uverit este. Ani brucho nemam, ani zle mi nie je, ziadne chute. Nic sa nedeje. 🙂 tak nechapem tomu. Keby som to nevidela na vlastne oci na sone tak tomu asi neverim. Ty ako?

azmuk
11. dec 2012

@nikol_ Presne tak isto! Zle mi nie je, vsetko mi chuti🙂 som na konci prevho trimestra a uz som pribrala asi 4 kila, vraj podla odporucani 2kg. tak uz som prekrocila limit🙂
Tiez prve babo cakame a velmi sa tesime. Zajtra idem na kontrolu, ci je vsetko ok aj geneticky.

nikol_
11. dec 2012

Ja sa radsej nevazim pre istotu, lebo uz citim ze aj teplaky sa nejak zmensuju co mam po dome. 🙂 tak drzim palce nech je zajtra vsetko ok. Ja idem az o dva tyzdne. Sa neviem dockat. A hlavne som zvedava co to bude. 🙂

chikitka
11. dec 2012

@alenkababa gratulujem!!! aj ja mam termin v auguste 😀 akurat ze ja mam mega nevolnosti 😒 ako aj pri prvom... pockaj s vazenim, to si este uzijes 😎 hlavne vela oddychovat a tesit sa! 😉

lienka1701
11. dec 2012

držím palčeky

alenkababa
autor
11. dec 2012

Ďakujem Vám moc kočky 🙂 bude to dlhá noc, už sa neviem dočkat 🙂 ak som to dobre vypočítala, tak som v 5 tt. Mám už aj bruško, no zatiaľ som sa nevážila, ale už určite mám to kilo dva navyše 😉 ale tak nech to je náš najväčší problém 🙂 zajtra sa Vám ozvem, čo mi doktor povedal 🙂

azmuk
12. dec 2012

@alenkababa urcite uz na ultrazvuku uvidis malu ciernu bodku🙂 Ja som bola v rovnakom case, ale este nebolo pocut srdiecko ani nic poriadne vidno. Drzim palce!

denask1234
12. dec 2012

@azmuk nebolia ta ani prsia?

denask1234
12. dec 2012

@alenkababa drzim palceky,nech ti to vyjde,ale tehu uz urcite si 🙂

alenkababa
autor
12. dec 2012

Tak áno, pán doktor mi potvrdil tehotenstvo 🙂 Som v 4 tt. Ultrazvuk mi ešte nerobil, len o dva týždne 🙂 Už sa teraz teším 🙂 Prajem Vám krásny večer 😉

azmuk
12. dec 2012

@denask1234 no prsia ma bolia riadne, aj unavena som bola prve tyzdne. ale ziadne ine problemy. ty ako?

kejkej
12. dec 2012

@alenkababa ajoj,som na tom podobne ako ty 🙂 na sone este nic a zobral krv tak zajtra rano uvidime...ale paaaar testov vyslo pozitivne a ani jeden negativne 🙂 tak dufam ze je tam fazulka 🙂 🙂 🙂 🙂 tebe potvrdil tehu z krvi?

lea641981
12. dec 2012

@alenkababa no drzim palceky 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujeeem 😀 😀 😀

azmuk
12. dec 2012

@kejkej drzim palce!!! uzi si to!

denask1234
12. dec 2012

@azmuk no,mne byva cely den tak dost tazko,ale je to uz lepsie

jokas
12. dec 2012

ahoj, tak sa pridám do klubu - august 2013 🙂🙂🙂 nám sa po roku snaženia podarilo 🙂

alenkababa
autor
12. dec 2012

Gratulujem Vám kočky 🙂 úplne že super pocit mať pod srdiečkom ešte jedno malilinké srdiečko 🙂 nech sme všetky zdravé, (a hlavne naše detičky) to je naj naj najdôležitejšie 😵

azmuk
14. dec 2012

@alenkababa je to eufória! ale úžasné to este len bude, ked uvidíš maličké ako sa otaca a hýbe😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre