Výpočet pohlavia dieťatka podľa lunárneho kalendára

basurka
8. sep 2023

Ahojte žienky, možno to príde niekomu ako blbosť 😃 no ja keď som spätne kontrolovala svoje dieťa,seba,brata,sestru tak vyšlo všetko bez chyby 😃 Pravdepodobnosť je tam dosť vysoká ( 85-99%) tak reku že či ste skúšali a u niekoho sa to aj zmýlilo 😃

https://mamaaja.sk/kalkulacky/vypocet-pohlavia-...

Malá chce strašne sestričku,len tá mi vychádza najbližšie až na novembrové počatie a že bračeka by sme posunuli niekomu 😂😅

jaskolka
8. sep 2023

Ja som si to urobila teraz zo zvedavosti, aj sestre, a kamoške, vyšla iba 1x zhoda (mne syn) a to kazda mame po 2 deti. Takže za mňa je to skôr náhoda

anjelicek26
8. sep 2023

Mne vysli 3/4.. Ale stale to beriem ako nahodu proste..

basurka
autor
8. sep 2023

@basurka aj ja si myslím,ja len tak z haluze som to sem dala 😃 Keď tak rozmýšľam ohľadom pohlavia nezáleží to skôr od muža a jeho spermií,že ktorá bude najrýchlejšia a najvytrvalejšia ? 😅

andrea78
8. sep 2023

@basurka obe deti mi vysli opacne, cize nulova uspesnost vypoctu

ivangeline
8. sep 2023

Uz som raz pisala. 3x spravne. Raz nespravne. ;)

anjelicek26
8. sep 2023

@basurka vajicko rozhodne,ktoru spermiu pusti dnu😂😂My chceme tentoraz prekvapko pri porode🥰🥰

marhulka13
8. sep 2023

@basurka mne to vyšlo úplne opacne ako mam

evi2124
13. mar 2024

Dobry den ako funguje prosim Vas ten cinsky tehotensky kalendar ? Treba tam vyratat lunarny vek matky ? Plus dva roky ? Dakujem pekne 😉

evi2124
13. mar 2024

Dobry den ten cinsky kalendar prosim Vas ako funguje tam treba lunarny vek matky plus dva roky priratat ?dakujem krasne za info 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre