2x missed abort v rovnakom týždni

5. nov 2021

Ahojte.
Mali ste prosím vás niektorá 2 krát missed abort v rovnakom týždni?Už som objednaná všade možne ,len ma zaujíma,či máte niektorá takúto smutnú skúsenosť,a či vam zistili príčinu.Dakujem.😞

jaruska_12
5. nov 2021

Áno ja som mala , ťažko som znášala ale teraz som 33tt keď som zistila že som opäť tehotná hneď mi nasadili medrol duphaston kyselinu listovú a clexane poklopem držíme sa ❤️ prajem všetko dobré určite treba hneď po otehotnení niečo nasadiť

autor
5. nov 2021

@jaruska_12 a clexane preventívne,alebo na základe výsledkov hematologie?

luci_ba
5. nov 2021

@jaruska_12 akokeby som čítala o sebe 😳 presne tak isto ešte aj týždeň sedí 😇😇
autorka: treba začať hľadať príčinu. Doktori zvyknú povedať že to sa stáva a často hľadajú dôvod až po 3. smutnej skúsenosti. Odporucam vyšetriť hematologiu, štítnu žľazu, reprodukcnu imunologiu . Držím palce nech nájdeš príčinu 🙏

natka16
5. nov 2021

U mna tiez tak..2x potrat, gyn. povedal ze az po tretom sa vysetruje (a jedno dieta uz mam tak to kazdy tak bral ze mi nic nemoze byt)
Vybavila som si teda vysetrenia sama - isla som do Heliousu v BB kde mi urobili bez problemov vysetrenia a napisali odporucenky na hematologiu a repr. imunologiu. U mna sa teda pricina nasla na hematologii a nejake imunulogicke veci.

Momentalne som na zaciatku tehotenstva, picham si fraxiparim a uzivam Anopyrin na riedenie krvi a modlim sa aby to uz vsetko dobre dopadlo🙏
Drzim aj tebe palce🍀

jaja8_9
5. nov 2021

Ahoj áno u nás tiež bohužiaľ na začiatku tehu a v podstate skoro rovnaký tt, mne po vyšetreniach nezistili nič ale manžel mal katastrofálny spermiogram takže pravdepodobne tam bola chyba, bohužiaľ my sme tento problém museli riešiť cez CAR ivf, takze určite nech si manžel spraví spermiogram, je to tiež veľmi dôležitá vec 🙂 držím palce aby sa to už neopakovalo

autor
5. nov 2021

@natka16 ďakujem 🌻🌻🌻aj tebe prajem všetko len a len najlepšie 🌼

autor
5. nov 2021

@jaja8_9 u nás je manžel úplne v poriadku,my sme už boli aj na IUI,ale neúspešne.Ja som otehotnela prirodzene prvý,aj druhý krát....problém je vo mne...ďakujem ti však za komentár.🌻

matus7030
5. nov 2021

@jaja8_9 toto ako keby som ja písala. Až som sa na chvíľu zastavila a pozrela na meno. Tiež to takto máme ☹ Momentálne som si ale v stredu spravila test a bol pozit. Ale neteším sa, keďže viem ako to už 3x dopadlo. A hlavne mám už 6 dní jemné špinenie. Bola som hneď včera u gyn, hcg potvrdilo tehotentvo. Beriem utrogestan a clexane. A keď to bude takto ako to je a cez víkend sa nič nestane, v pondelok idem na infuziu na reproimumologiu. Sama som zvedava ako to dopadne.

cecilia29
9. nov 2021

Svagrinina tak mala. Nic sa síce nezistilo no pri ďalšom tehu zabral medrol + duphaston. Ku koncu si musela pre prietoky písať fraxi.

monika554
31. máj 2022

Ahok, prosim ta mohla by si by mi napisat spravu? Rada by som sa ta niečo opytala , dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre